Zeytinburnu Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Zeytinburnu Tesisatçı

zeytinburnu-tesisatci

Zeytinburnu Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

zeytinburnu-tesisatci

Zeytinburnu Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca zeytinburnu tıkanıklık açma, zeytinburnu tıkalı lavabo açma, zeytinburnu tıkalı tuvalet açma, zeytinburnu tıkalı pimaş açma, zeytinburnu tıkalı kanal açma, zeytinburnu tıkalı gider açma, zeytinburnu tıkalı klozet açma, zeytinburnu tıkalı logar açma, zeytinburnu tıkalı mutfak açma, zeytinburnu su kaçağı tespiti, zeytinburnu su kaçağı bulma, zeytinburnu su tesisatçısı, zeytinburnu tesisatçı, zeytinburnu kalebodur ustası, zeytinburnu fayans ustası, zeytinburnu kalebodur döşeme ustası, zeytinburnu fayans döşeme ustası, zeytinburnu su tesisatı döşeme, zeytinburnu tesisat ustası, zeytinburnu boya ustası, zeytinburnu boya badana ustası, zeytinburnu badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

zeytinburnu-tesisatci

Zeytinburnu Petek Temizliği

İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.