30 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Yeşilköy Tesisatçı

Yeşilköy Su Tesisatçısı

 

Firmamız İzmir’in dışında İstanbul’un Yeşilköy ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla istanbul ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Yeşilköy Lavabo Açma

 

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca yeşilköy tıkanıklık açma, yeşilköy tıkalı lavabo açma, yeşilköy tıkalı tuvalet açma, yeşilköy tıkalı pimaş açma, yeşilköy tıkalı kanal açma, yeşilköy tıkalı gider açma, yeşilköy tıkalı klozet açma, yeşilköy tıkalı logar açma, yeşilköy tıkalı mutfak açma, yeşilköy su kaçağı tespiti, yeşilköy su kaçağı bulma, yeşilköy su tesisatçısı, yeşilköy tesisatçı, yeşilköy kalebodur ustası, yeşilköy fayans ustası, yeşilköy kalebodur döşeme ustası, yeşilköy fayans döşeme ustası, yeşilköy su tesisatı döşeme, yeşilköy tesisat ustası, yeşilköy boya ustası, yeşilköy boya badana ustası, yeşilköy badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Yeşilköy Petek Temizliği

 

İstanbul’un Yeşilköy ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

İstanbul ve İzmir genelinde hizmet vermekteyiz.