Üsküdar Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Üsküdar Tesisatçı

uskudar-tesisatci

Üsküdar Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

uskudar-tesisatci

Üsküdar Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca üsküdar tıkanıklık açma, üsküdar tıkalı lavabo açma, üsküdar tıkalı tuvalet açma, üsküdar tıkalı pimaş açma, üsküdar tıkalı kanal açma, üsküdar tıkalı gider açma, üsküdar tıkalı klozet açma, üsküdar tıkalı logar açma, üsküdar tıkalı mutfak açma, üsküdar su kaçağı tespiti, üsküdar su kaçağı bulma, üsküdar su tesisatçısı, üsküdar tesisatçı, üsküdar kalebodur ustası, üsküdar fayans ustası, üsküdar kalebodur döşeme ustası, üsküdar fayans döşeme ustası, üsküdar su tesisatı döşeme, üsküdar tesisat ustası, üsküdar boya ustası, üsküdar boya badana ustası, üsküdar badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

uskudar-tesisatci

Üsküdar Petek Temizliği

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.