Ümraniye Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma Su Kaçağı Tespiti 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Ümraniye Tesisatçı

umraniye-tesisatci

Ümraniye Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

umraniye-tesisatci

Ümraniye Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca ümraniye tıkanıklık açma, ümraniye tıkalı lavabo açma, ümraniye tıkalı tuvalet açma, ümraniye tıkalı pimaş açma, ümraniye tıkalı kanal açma, ümraniye tıkalı gider açma, ümraniye tıkalı klozet açma, ümraniye tıkalı logar açma, ümraniye tıkalı mutfak açma, ümraniye su kaçağı tespiti, ümraniye su kaçağı bulma, ümraniye su tesisatçısı, ümraniye tesisatçı, ümraniye kalebodur ustası, ümraniye fayans ustası, ümraniye kalebodur döşeme ustası, ümraniye fayans döşeme ustası, ümraniye su tesisatı döşeme, ümraniye tesisat ustası, ümraniye boya ustası, ümraniye boya badana ustası, ümraniye badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

umraniye-tesisatci

Ümraniye Petek Temizliği

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.