Tuzla Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Tuzla Tesisatçı

tuzla-tesisatci

 

Tuzla Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Tuzla ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

tuzla-tesisatci

 

Tuzla Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca tuzla tıkanıklık açma, tuzla tıkalı lavabo açma, tuzla tıkalı tuvalet açma, tuzla tıkalı pimaş açma, tuzla tıkalı kanal açma, tuzla tıkalı gider açma, tuzla tıkalı klozet açma, tuzla tıkalı logar açma, tuzla tıkalı mutfak açma, tuzla su kaçağı tespiti, tuzla su kaçağı bulma, tuzla su tesisatçısı, tuzla tesisatçı, tuzla kalebodur ustası, tuzla fayans ustası, tuzla kalebodur döşeme ustası, tuzla fayans döşeme ustası, tuzla su tesisatı döşeme, tuzla tesisat ustası, tuzla boya ustası, tuzla boya badana ustası, tuzla badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

tuzla-tesisatci

 

Tuzla Petek Temizliği

İstanbul’un Tuzla ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.