Sultangazi Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti 05326568039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Sultangazi Tesisatçı

sultangazi-tesisatci

 

Sultangazi Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Sultangazi ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

sultangazi-tesisatci

 

Sultangazi Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca sultangazi tıkanıklık açma, sultangazi tıkalı lavabo açma, sultangazi tıkalı tuvalet açma, sultangazi tıkalı pimaş açma, sultangazi tıkalı kanal açma, sultangazi tıkalı gider açma, sultangazi tıkalı klozet açma, sultangazi tıkalı logar açma, sultangazi tıkalı mutfak açma, sultangazi su kaçağı tespiti, sultangazi su kaçağı bulma, sultangazi su tesisatçısı, sultangazi tesisatçı, sultangazi kalebodur ustası, sultangazi fayans ustası, sultangazi kalebodur döşeme ustası, sultangazi fayans döşeme ustası, sultangazi su tesisatı döşeme, sultangazi tesisat ustası, sultangazi boya ustası, sultangazi boya badana ustası, sultangazi badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

sultangazi-tesisatci

 

Sultangazi Petek Temizliği

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.