Sultanbeyli Su Tesisatçısı - Sultanbeyli Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Sultanbeyli Su Tesisatçısı

Sultanbeyli Su Tesisatçısı: Tesisat problemi, arızası hayatımız boyunca olumsuz anlamda ortaya çıkan sorunlardan biridir. Hem gidebilecek masraf hem de ortalığın kirlenmesi açısından zor durumlarda kaldığımız sorunlardır. Yaşanabilecek en ufak tesisat probleminde bile belki çözmek için kırma işlemleri yapılmaktaydı. Şimdiler ise gelişen teknolojiyle birlikte üretilen modern cihazlar sayesinde gereksiz kırmalar olmadan sorunlar çözülmeye başlandı.

 

Sultanbeyli Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

Mobil Su Tesisatçısı firmamız da modern cihazları kullanarak 7/24 yaşayabileceğiniz tüm tesisat sorunlarında tamirat hizmet vermekte. Yaşayacağınız tüm sorunlar makinelerin, cihazların kullanımıyla tespit edilip gereksiz kırmalar olmadan temiz işçilikle çözülmekte.

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde ne gibi tesisat sorunları meydana gelebilir. Kısaca bahsedecek olursak musluk sorunu, klozet sorunu, tuvalet ve lavabo tıkanıklığı, su kaçağı tespiti, beyaz eşyalarınızın montajı bakımı, doğalgaz, kombi ve kalorifer bakım ve montajı gibi her türlü sorunu sayabiliriz.

Yaşayabileceğiniz herhangi bir tesisat sorununda tek yapmanız gereken Mobil Su Tesisatçısı firmamızı aramak. Firma sahip olduğumuz geniş servis ağı hizmeti sayesinde en hızlı şekilde uzman ekiplerimizi tarafınıza yollayarak sorunu çözmek adına gerekli tüm adımları atmaktayız. Firmamız tüm işlerini kendi garantisi adı altında yapmaktadır.

Temiz su akışını evlerimizde musluklardan sağlamaktayız. Bu musluklar zamanla bozulabilir ve su akışını karşılayamayabilir. Eğer sizlerde eskiyen veya artık zor çalışmaya başlayan musluklarınızın değişimini istiyorsanız lavabonuza en uygun musluk seçimlerini yaparak Mobil Su Tesisatçısı firmamızın uzman ekiplerinin gelmesi sonucu gönül rahatlığıyla doğru bir işçilikle değiştirebilirsiniz.
 

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

 

Su kaçağı yaşanmasını en son isteyeceğiniz tesisat sorunlarından biri olmalıdır. Çünkü bu sorun hem sizin sıkıntı yaşamanıza hem de altta komşunuz var ise onun sıkıntı yaşamasına neden olacaktır. Su aşağıya akacaktır hem sizin hem de komşunuzun duvarlarının rutubet tutmasına neden olacaktır. Pis koku yayılmasına neden olacaktır. Birçok soruna neden olup yüksek meblağlarda masrafların çıkmasına neden olacaktır.

Bunun birlikte eski yöntemle tespit sağlayıp çözen birini bulursanız ekstra olarak ta kırılan duvarlarınız için para çıkışı olacaktır. Bu durumda kalmamak ve en az masrafla su kaçağı sorununuzu çözmek istiyorsanız. Yapmanız gereken Mobil Su Tesisatçısı firmamızı arayarak uzman ekip talebinde bulunmak. Gelen ekip sahip olduğu cihaz sayesin kaçağı hızlı bir şekilde tespit ederek gereksiz kırma olmadan sorun oluşan yeri onaracaktır.
 

Sultanbeyli Tıkanıklık Açma

 

Giderlere atmış olduğumuz yabancı maddelerden kaynaklı gider borularından tıkanıklar oluşmaktadır. Bu tıkanıklık kış aylarında soğuk havadan kaynaklı suların donmasından kaynaklıda oluşabilmektedir. Eğer sizlerde tıkanıklık sorunu yaşıyor ve yaşadığınız sorunu kırma işlemi olmadan hızlı bir şekilde çözüm bulmasını istiyorsanız yapılacak en doğru şey Mobil Su Tesisatçısı firmamızla iletişime geçmek olmalıdır. Firmamız sahip olduğu kameralı robot cihazı ile tüm tıkanıklık sorunlarını hızlı bir şekilde kırma işlemi olmadan çözmektedir.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Telefon numaramız: 0532 656 80 39.