Şişli Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti - 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Şişli Tesisatçı

sisli-tesisatci

Şişli Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Şişli ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla istanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

sisli-tesisatci

Şişli Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca şişli tıkanıklık açma, şişli tıkalı lavabo açma, şişli tıkalı tuvalet açma, şişli tıkalı pimaş açma, şişli tıkalı kanal açma, şişli tıkalı gider açma, şişli tıkalı klozet açma, şişli tıkalı logar açma, şişli tıkalı mutfak açma, şişli su kaçağı tespiti, şişli su kaçağı bulma, şişli su tesisatçısı, şişli tesisatçı, şişli kalebodur ustası, şişli fayans ustası, şişli kalebodur döşeme ustası, şişli fayans döşeme ustası, şişli su tesisatı döşeme, şişli tesisat ustası, şişli boya ustası, şişli boya badana ustası, şişli badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

sisli-tesisatci

Şişli Petek Temizliği

İstanbul’un Şişli ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.