Şirinevler Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 05326568039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Şirinevler Tesisatçı

sirinevler-tesisatci

Şirinevler Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Şirinevler ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

sirinevler-tesisatci

Şirinevler Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca şirinevler tıkanıklık açma, şirinevler tıkalı lavabo açma, şirinevler tıkalı tuvalet açma, şirinevler tıkalı pimaş açma, şirinevler tıkalı kanal açma, şirinevler tıkalı gider açma, şirinevler tıkalı klozet açma, şirinevler tıkalı logar açma, şirinevler tıkalı mutfak açma, şirinevler su kaçağı tespiti, şirinevler su kaçağı bulma, şirinevler su tesisatçısı, şirinevler tesisatçı, şirinevler kalebodur ustası, şirinevler fayans ustası, şirinevler kalebodur döşeme ustası, şirinevler fayans döşeme ustası, şirinevler su tesisatı döşeme, şirinevler tesisat ustası, şirinevler boya ustası, şirinevler boya badana ustası, şirinevler badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

sirinevler-tesisatci

Şirinevler Petek Temizliği

İstanbul’un Şirinevler ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.