Sarıyer Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Sarıyer Tesisatçı

sariyer-tesisatci

 

Sarıyer Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

sariyer-tesisatci

 

Sarıyer Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca sarıyer tıkanıklık açma, sarıyer tıkalı lavabo açma, sarıyer tıkalı tuvalet açma, sarıyer tıkalı pimaş açma, sarıyer tıkalı kanal açma, sarıyer tıkalı gider açma, sarıyer tıkalı klozet açma, sarıyer tıkalı logar açma, sarıyer tıkalı mutfak açma, sarıyer su kaçağı tespiti, sarıyer su kaçağı bulma, sarıyer su tesisatçısı, sarıyer tesisatçı, sarıyer kalebodur ustası, sarıyer fayans ustası, sarıyer kalebodur döşeme ustası, sarıyer fayans döşeme ustası, sarıyer su tesisatı döşeme, sarıyer tesisat ustası, sarıyer boya ustası, sarıyer boya badana ustası, sarıyer badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

sariyer-tesisatci

 

Sarıyer Petek Temizliği

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.