Sancaktepe Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Sancaktepe Tesisatçı

sancaktepe-tesisatci

 

Sancaktepe Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

sancaktepe-tesisatci

 

Sancaktepe Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca sancaktepe tıkanıklık açma, sancaktepe tıkalı lavabo açma, sancaktepe tıkalı tuvalet açma, sancaktepe tıkalı pimaş açma, sancaktepe tıkalı kanal açma, sancaktepe tıkalı gider açma, sancaktepe tıkalı klozet açma, sancaktepe tıkalı logar açma, sancaktepe tıkalı mutfak açma, sancaktepe su kaçağı tespiti, sancaktepe su kaçağı bulma, sancaktepe su tesisatçısı, sancaktepe tesisatçı, sancaktepe kalebodur ustası, sancaktepe fayans ustası, sancaktepe kalebodur döşeme ustası, sancaktepe fayans döşeme ustası, sancaktepe su tesisatı döşeme, sancaktepe tesisat ustası, sancaktepe boya ustası, sancaktepe boya badana ustası, sancaktepe badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

sancaktepe-tesisatci

 

Sancaktepe Petek Temizliği

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.