ClickCease Pendik Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Pendik Tesisatçı

pendik-tesisatci

 

Pendik Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Pendik ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

pendik-tesisatci

 

Pendik Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca pendik tıkanıklık açma, pendik tıkalı lavabo açma, pendik tıkalı tuvalet açma, pendik tıkalı pimaş açma, pendik tıkalı kanal açma, pendik tıkalı gider açma, pendik tıkalı klozet açma, pendik tıkalı logar açma, pendik tıkalı mutfak açma, pendik su kaçağı tespiti, pendik su kaçağı bulma, pendik su tesisatçısı, pendik tesisatçı, pendik kalebodur ustası, pendik fayans ustası, pendik kalebodur döşeme ustası, pendik fayans döşeme ustası, pendik su tesisatı döşeme, pendik tesisat ustası, pendik boya ustası, pendik boya badana ustası, pendik badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

pendik-tesisatci

 

Pendik Petek Temizliği

İstanbul’un Pendik ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.