Merter Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Merter Tesisatçı

merter-tesisatci

Merter Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Merter ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

merter-tesisatci

Merter Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca merter tıkanıklık açma, merter tıkalı lavabo açma, merter tıkalı tuvalet açma, merter tıkalı pimaş açma, merter tıkalı kanal açma, merter tıkalı gider açma, merter tıkalı klozet açma, merter tıkalı logar açma, merter tıkalı mutfak açma, merter su kaçağı tespiti, merter su kaçağı bulma, merter su tesisatçısı, merter tesisatçı, merter kalebodur ustası, merter fayans ustası, merter kalebodur döşeme ustası, merter fayans döşeme ustası, merter su tesisatı döşeme, merter tesisat ustası, merter boya ustası, merter boya badana ustası, merter badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

merter-tesisatci

Merter Petek Temizliği

İstanbul’un Merter ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.