Levent Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Levent Tesisatçı

levent-tesisatci

Levent Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Levent ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

levent-tesisatci

Levent Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca levent tıkanıklık açma, levent tıkalı lavabo açma, levent tıkalı tuvalet açma, levent tıkalı pimaş açma, levent tıkalı kanal açma, levent tıkalı gider açma, levent tıkalı klozet açma, levent tıkalı logar açma, levent tıkalı mutfak açma, levent su kaçağı tespiti, levent su kaçağı bulma, levent su tesisatçısı, levent tesisatçı, levent kalebodur ustası, levent fayans ustası, levent kalebodur döşeme ustası, levent fayans döşeme ustası, levent su tesisatı döşeme, levent tesisat ustası, levent boya ustası, levent boya badana ustası, levent badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

levent-tesisatci

Levent Petek Temizliği

İstanbul’un Levent ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.