ClickCease Küçükçekmece Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Küçükçekmece Tesisatçı

kucukcekmece-tesisatci

Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

kucukcekmece-tesisatci

Küçükçekmece Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca küçükçekmece tıkanıklık açma, küçükçekmece tıkalı lavabo açma, küçükçekmece tıkalı tuvalet açma, küçükçekmece tıkalı pimaş açma, küçükçekmece tıkalı kanal açma, küçükçekmece tıkalı gider açma, küçükçekmece tıkalı klozet açma, küçükçekmece tıkalı logar açma, küçükçekmece tıkalı mutfak açma, küçükçekmece su kaçağı tespiti, küçükçekmece su kaçağı bulma, küçükçekmece su tesisatçısı, küçükçekmece tesisatçı, küçükçekmece kalebodur ustası, küçükçekmece fayans ustası, küçükçekmece kalebodur döşeme ustası, küçükçekmece fayans döşeme ustası, küçükçekmece su tesisatı döşeme, küçükçekmece tesisat ustası, küçükçekmece boya ustası, küçükçekmece boya badana ustası, küçükçekmece badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

kucukcekmece-tesisatci

Küçükçekmece Petek Temizliği

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.