Robot Cihazla Tıkalı Klozet Açma | 0532 656 80 39
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Klozet Açma

klozet-acma

 

Tıkalı Klozet Açma

Mobil su tesisatçısı olarak tıkalı klozet açma konusunda İstanbul ve İzmir in tüm ilçelerine aynı fiyata hizmet vermekteyiz. Klozet tıkanıklığı açma işlemlerini kırmadan dökmeden robot cihazlarla açmaktayız. Evimizde veya ofisimizde bulunan tuvaletlerimiz çeşitli sebeplerden dolayı tıkanabilmektedir. Bu tıkanmalar küçük çaplı olabildiği gibi kimi zaman büyük çaplı tıkanmalar da olabilmektedir. Büyük çaplı tıkanmalarda doğru müdahale edilmediği durumlarda ciddi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Mobil su tesisatçısı olarak firmamız, 30 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir. Alanında uzman tecrübeli kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile klozet tıkanması gibi durumlarda kırmadan dökmeden sizlere hızlı bir şekilde çözüm ortağı olmaktadır.

 

Klozet Tıkanıklığı Açma

Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.Sizin de tuvaletiniz çeşitli sebeplerden dolayı tıkandıysa İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

 

klozet-acma

Klozet Neden Tıkanır ?

Klozet tıkanmaları genellikle kullanım hatalarından meydana gelmektedir. Klozet’in içine atılmış kâğıt artıkları gibi zamanla biriken yabancı maddeler su giderini tıkayarak suyun tahliye olmasını engeller. Deneyimlerimize dayanarak gözlemlediğimiz diğer bir klozet tıkanma nedeni ise inşaat malzemelerinin klozete sıkışması ve su tahliyesine engel olmasıdır. Bunların dışında diğer bir sebep olarak borularda meydana gelen çökme ya da hatalı döşenme sonucu eğimlerin yanlış olmasını verebiliriz. Bu konuda önlem olarak sıhhi tesisatınızı yaptırırken hassas terazi kullanan uzmanları tercih edebilirsiniz.

 

klozet-acma

 

Klozet Tıkanırsa Ne Yapılır!

Mutfak lavabonuzda veya evyenizde biriken yemek artıkları ve yağlar ya da banyonuzdaki lavaboda biriken sabun artıkları zamanla klozet borularınızı tıkayabilir. Bu tıkanma neticesinde atık sular klozetten ilerleyerek kanalizasyon sistemine gitmeyecek ve evinizin atık sular sonucu kirlenmesine neden olacaktır. Bu gibi durumlarda tıkanıklığın açılması için kanal açma makinelerini kullanan uzman bir firmanın yardımını istemek en mantıklı seçenek olacaktır. Kırmadan yapılan tıkanıklık tespiti ardından klozet açma işlemi yapılabilir. Böylece tadilat masraflarından da kurtulursunuz.

 

 

Klozet Tıkanırsa Ne Yapılır!

Hatalı kullanım sonucu klozet e atılan kağıtlar zamanla tuvaleti tıkayacak ve ortaya hiç hoşunuza gitmeyen sonuçlar çıkacaktır. En başından önlem olarak tuvaletinize kağıt atmamak bu sorunun ortaya çıkmasına engel olabilir. Ama kiralık bir evde oturuyorsanız ya da işletmelerde bunun takibini yapmak oldukça zor. Tıkanmayı fark ettiğinizde yani klozet giderindeki akış yavaş olduğunda robotla klozet açtırmak için bir uzmanın yardımını alabilirsiniz. Böylece erken müdahale sayesinde tuvaletinizdeki pis sular taşmayacak ve temizlik aşamasından kurtulmuş olacaksınız.

Ana Pimaş Tıkanırsa !

Evinizde ne kadar dikkatli kullanım yaparsanız yapın, birden fazla evin bulunduğu apartmanlarda ya da iş hanlarında apartman klozet tıkanması görülebilir. Birden fazla dairenin bulunduğu bir yerde pimaşın nereden tıkandığını öğrenmenin yegâne yolu klozet tıkanıklık açma robotu kullanmaktır. Klozet tıkanıklığı açtırmak için Tesisat uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

 

 

Robotla Klozet Açma !

Ev hanımlarının çoğu zamanın dörtte birini mutfakta geçirmektedir. Yemek yapma telaşı sonunda biriken bulaşıklar aceleye gelip tam temizlenmeden mutfağın borusundan gidere gönderilir. Tencerelerden çıkan yağlar ve bulaşık bezlerinden kopan parçalar birbirine karışarak mutfağın pimaşını tıkamaya başlar. Bu tıkanma birkaç kez basit yöntemlerle açılabilir durumda olabilir. Pompalama metodu genelde klozet tıkanıklığı açmak için en çok kullanılan yöntemdir. Ama belirli bir aşamaya ulaşan boru içerisindeki tıkanma, gizli bir şekilde giderek artar. Katı bir maddenin mutfağın pimaşına kaçması sonucu, tıkanıklık içinden çıkılmaz bir duruma gelir. Bu durumdan sonra profesyonel bir yardım almak için klozet açma firmasına ihtiyacınız olacaktır. Özel robot makine ile klozet pimaşların da yaşanan tıkanmalar kırmaya gerek kalmadan açılmaktadır.

Neden Biz ?

Tıkanmış klozet ve pis su borularında çökme yapan yerin tespitini sağlıyoruz. Ters eğim verilen klozet pimaşlarında sık sık tıkanmalar yaşanır. Ana pimaş boruya doğru bir şekilde eğim verildiğinde 20 sene de geçse, yağlanma hariç hiçbir şekilde tıkanma meydana gelmez. Tıkanıklıkların %50’si yanlış döşenen tesisat borularından kaynaklanmaktadır. Terazi kullanılarak döşenen giderde, ortalama 10 yıl tıkanma olmaz. Çöken yer bulunduktan sonra gerekli onarım çalışmalarını sizlere sağlıyoruz. Borunuzun önünde bulunan yabancı cisimler zamanla suyla birlikte gelen tortunun birikmesine sebep olur. Atık su gider borunuzdan su gidişi artık tamamen durur. Pimaş borularda meydana gelen boru tıkanmaları kırmadan evinizi kirletmeden açıyoruz. Borularınızı tıkayan maddenin boruya zarar verilmeden çıkarmak için makine kullanıyoruz. Açılmayan tıkanıklık için ise hiçbir ücret talep etmiyoruz.