Kartal Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Kartal Tesisatçı

kartal-tesisatci

 

Kartal Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Kartal ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

kartal-tesisatci

 

Kartal Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca kartal tıkanıklık açma, kartal tıkalı lavabo açma, kartal tıkalı tuvalet açma, kartal tıkalı pimaş açma, kartal tıkalı kanal açma, kartal tıkalı gider açma, kartal tıkalı klozet açma, kartal tıkalı logar açma, kartal tıkalı mutfak açma, kartal su kaçağı tespiti, kartal su kaçağı bulma, kartal su tesisatçısı, kartal tesisatçı, kartal kalebodur ustası, kartal fayans ustası, kartal kalebodur döşeme ustası, kartal fayans döşeme ustası, kartal su tesisatı döşeme, kartal tesisat ustası, kartal boya ustası, kartal boya badana ustası, kartal badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

kartal-tesisatci

 

Kartal Petek Temizliği

İstanbul’un Kartal ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.