ClickCease Kağıthane Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Kağıthane Tesisatçı

kagithane-tesisatci

Kağıthane Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Kağıthane ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

kagithane-tesisatci

Kağıthane Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca kağıthane tıkanıklık açma, kağıthane tıkalı lavabo açma, kağıthane tıkalı tuvalet açma, kağıthane tıkalı pimaş açma, kağıthane tıkalı kanal açma, kağıthane tıkalı gider açma, kağıthane tıkalı klozet açma, kağıthane tıkalı logar açma, kağıthane tıkalı mutfak açma, kağıthane su kaçağı tespiti, kağıthane su kaçağı bulma, kağıthane su tesisatçısı, kağıthane tesisatçı, kağıthane kalebodur ustası, kağıthane fayans ustası, kağıthane kalebodur döşeme ustası, kağıthane fayans döşeme ustası, kağıthane su tesisatı döşeme, kağıthane tesisat ustası, kağıthane boya ustası, kağıthane boya badana ustası, kağıthane badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

kagithane-tesisatci

Kağıthane Petek Temizliği

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.