Kağıthane Su Tesisatçısı - Kağıthane Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Kağıthane Su Tesisatçısı

Kağıthane Su Tesisatçısı: Yaşam standartlarınızı yükseltme ve kaliteli yaşam şartlarına sahip olmak istiyorsanız her türlü tesisat sorununda, montajında veya bakımında Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih ederek bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm yapılarda sıhhi tesisat sistemi bulunmaktadır. Bu sistem evlerimize temiz suyun gelmesini ve kirli suyun çıkmasını sağlamaktadır. Aklınıza gelebilecek tüm yapılarda bu sistem bu mantıkla çalışmaktadır. Kullandığımız musluklardan temiz su gelirken lavabo gibi, klozeti tuvalet gibi yerlerden de kirli suyun gitmesini sağlamaktadır.

 

Kağıthane Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

Bu sistemde de en dikkat etmeniz gereken nokta sahip olduğunuz sıhhi tesisat sağlam mı ve kullanılan borular kaliteli mi? Bu sorulara ne kadar hızlı cevap bulursanız sizin için bir o kadar avantajlı ve yararlı olacaktır. Çünkü eskimiş ve kalitesiz su tesisat sistemine sahipseniz problemler peşinizi bırakmaz ve her zaman sorunlar yaşayıp boş yere masraflar yaşamanıza neden olabilir.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız tüm sıhhi tesisatı değiştirebilecek uzman usta kadrosu ile hizmet vermektedir. Bunun dışında firmamız tüm işlerinde yeni yöntem olan cihazları kullanmaktadır.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmette bulunmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Yaptığımız tüm işler garantili olarak yapılmaktadır. Evlerimizde tesisat işine giren her alanda ustaya ihtiyaç duyduğunuzda Mobil Su Tesisatçısı firmamızı arayarak geniş servis ağından hizmet alabilirsiniz.
 

Kağıthane Tıkanıklık Açma

 

Borularımızda zamanla meydana gelen çürüme, paslanma gibi sorunlardan kaynaklı temiz suyun gelişiyle kirli suyun gidişinde sorunlar oluşmaya başlayacaktır. Pis sular borularda meydana gelen tıkanıklık nedeniyle giderlerden akıcı bir şekilde gidemeyecektir ve taşmalara sebep olacaktır. Temiz su ise borunun çürümesinden kaynaklı verimli olarak gelmeyecektir.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız bu sorunlarda gelişmiş teknikleri kullanarak işinde de uzman ustaların yardımıyla hızlı bir şekilde çözmektedir. Firmamız oluşan tüm tıkanıklık sorunların geliştirilen kameralı robotları kullanmaktadır. Bu robotların geliştirilmesi sayesinde gereksiz kırmalar olmadan tıkanıklık tespiti hemen gerçekleşmektedir. Kırılma gereken işlerdeyse tespit edilen bölge kırılmaktadır.
 

Kağıthane Petek Temizliği

 

Bunun dışında firmamız kaloriferlerde bulunan peteklerinin temizliğini de makinelerle en iyi şekilde temizlemektedir. Petekleri temizleme işleminde kullanılan makine sayesinde petek iç ve dış olmak üzere her detayıyla temizlenmektedir. Temizlik işlemi sayesinde kaloriferden elde ettiğiniz ısı derecesi ilk gün ki gibi aynı verimde olacaktır.
 

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

 

Bir diğer işte su kaçağının tespiti ve onarımıdır. Firmamız bu iş içinde geliştirilmiş olan cihazlara sahiptir. Hassas dinleme cihazı ve termal kamera kullanımıyla Mobil Su Tesisatçısı firmamız tüm kaçak işlerini tespit edip onarmaktadır.

Geliştirilen yeni yöntemleri kullanan Mobil Su Tesisatçısı firmamız tüm işleri hızlı bir şekilde çözmekte ve en az masrafla insanların cebini dara sokmadan yardımcı olmaktadır. Hemen bizi arayın sorununuzu çözelim: 0532 656 80 39.