ClickCease Kadıköy Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Kadıköy Tesisatçı

kadikoy-tesisatci

 

Kadıköy Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

kadikoy-tesisatci

 

Kadıköy Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca kadıköy tıkanıklık açma, kadıköy tıkalı lavabo açma, kadıköy tıkalı tuvalet açma, kadıköy tıkalı pimaş açma, kadıköy tıkalı kanal açma, kadıköy tıkalı gider açma, kadıköy tıkalı klozet açma, kadıköy tıkalı logar açma, kadıköy tıkalı mutfak açma, kadıköy su kaçağı tespiti, kadıköy su kaçağı bulma, kadıköy su tesisatçısı, kadıköy tesisatçı, kadıköy kalebodur ustası, kadıköy fayans ustası, kadıköy kalebodur döşeme ustası, kadıköy fayans döşeme ustası, kadıköy su tesisatı döşeme, kadıköy tesisat ustası, kadıköy boya ustası, kadıköy boya badana ustası, kadıköy badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

kadikoy-tesisatci

 

Kadıköy Petek Temizliği

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.