Kadıköy Su Tesisatçısı - Kadıköy Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Kadıköy Su Tesisatçısı

Kadıköy Su Tesisatçısı: Kadıköy İstanbul’un en kalabalık ilçeleri arasında yer almaktadır. Kadıköy bölgesinde tesisat sorunlarınızda en iyi hizmeti firmamız Mobil Su Tesisatçısı tarafından alabilirsiniz. Firmamız kullanmakta olduğu yeni yöntemlerle yaşanan tüm tesisat sorunlarına çözüm bulmaktadır. Ve yapılan tüm işler uzman ekipler tarafından firma güvencesi adı altında yapılmaktadır.

 

Kadıköy Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

Su kaçağı tespiti, temiz suyun gelmesini sağlayan boruların ya da kirli suyun gitmesini sağlayan boru sisteminin değişimi, musluk değişimi, klozet montajı ya da arıza giderme, tıkanıklık açma, lavabo değişimi, fayans döşeme gibi birçok tesisat işleri yapmaktadır.

Tesisat sorunlarınızda her zaman uzman ekipler tarafından hizmet almaya dikkat etmelisiniz. İşini bilen ve kaliteli ekipmanlara sahip tesisat firmaları sizlere modern cihazlar ile hizmet vermektedirler. Buda hızlı bir şekilde çözüm demektir. Ama tercih edeceğiniz firmanın gelişmiş olmaması işinin uzun sürmesi ve malzemelerinin standartlara uygun olmaması demektir.

Mobil Su Tesisatçısı firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz işinde deneyimli, profesyonel bir tesisat firmasıdır. Firmamız yaşayabileceğiniz su kaçağı sorunu tespiti, tıkanıklık sorunu gibi büyük sorunlar yaratacak tesisat sorunlarını makine kullanımıyla hızlı bir şekilde çözmektedir.
 

Kadıköy Tıkanıklık Açma

 

Eskiden her tıkanıklık sorununda direk olarak kırma işlemleri yapılarak tıkanıklık giderilmekteydi. Bu da evlerinizin kirlenmesine ve kırılan bölgenin tekrar yapılması için masraf çıkması demektir. Şimdiler de ise yeni yöntem kabul edilen makine kullanımı sayesinde evlerinizde tıkanıklık yaşayabileceğiniz her alanda kırma işlemi olmadan sorun giderilmektedir.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız tıkanıklık sorunlarını çözmek adına geliştirilen kameralı robot cihazını çok iyi bir şekilde kullanarak tıkanan alanı nokta atışıyla anında tespit etmektedir. Tespit edilen alan dışında hiçbir alanı müdahale edilmeden uzman ekipler tarafından tıkanıklık çözülmektedir.
 

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

 

Su kaçağı problemi içinde aynı şekilde geliştirilen cihazların kullanımı sayesinde kaçak olan alanın tespitiyle birlikte alan dışı hiçbir bölge kırılmadan çözüm sağlanmaktadır. Kaçak problemlerinde dinlenme cihazı ile termal kameralar kullanılmaktadır.

Oluşan her sorun için tesisatçıları aramaya neden değildir. Tesisat sorunları büyük çaplı ve küçük çaplı olmak üzere ikiye ayırılmaktadır. Eğer evlerinizde küçük çaplı bir tıkanıklık sorunu oluştuğunda yapabileceğiniz bazı yöntemler vardır. Bunlar pompa ve lavabo açıcı maddelerin kullanımıdır. Bu yöntemler sayesinde küçük çaplı sorunları çözebilirsiniz. Ama burada dikkat etmeniz gereken detay lavabo açıcıları kullanırken çok dökmemek lavabo açıcılar kimyasal maddelerden üretildiği için borularınız aşınabilir ve daha büyük sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Eğer yaşadığınız tıkanıklığın büyük çaplı olduğunu düşündüğünüz de Mobil Su Tesisatçısı firmamız ile iletişime geçerek uzman tesisat ustalarından yardım isteyebilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 656 80 39.