Halkalı Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti - 0532 656 80 39
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Halkalı Tesisatçı

halkali-tesisatci

Halkalı Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Halkalı ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa’dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

halkali-tesisatci

Halkalı Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca halkalı tıkanıklık açma, halkalı tıkalı lavabo açma, halkalı tıkalı tuvalet açma, halkalı tıkalı pimaş açma, halkalı tıkalı kanal açma, halkalı tıkalı gider açma, halkalı tıkalı klozet açma, halkalı tıkalı logar açma, halkalı tıkalı mutfak açma, halkalı su kaçağı tespiti, halkalı su kaçağı bulma, halkalı su tesisatçısı, halkalı tesisatçı, halkalı kalebodur ustası, halkalı fayans ustası, halkalı kalebodur döşeme ustası, halkalı fayans döşeme ustası, halkalı su tesisatı döşeme, halkalı tesisat ustası, halkalı boya ustası, halkalı boya badana ustası, halkalı badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

halkali-tesisatci

Halkalı Petek Temizliği

İstanbul’un Halkalı ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.