ClickCease Güngören Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti 05326568039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Güngören Tesisatçı

gungoren-tesisatci

Güngören Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Güngören ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

gungoren-tesisatci

Güngören Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca güngören tıkanıklık açma, güngören tıkalı lavabo açma, güngören tıkalı tuvalet açma, güngören tıkalı pimaş açma, güngören tıkalı kanal açma, güngören tıkalı gider açma, güngören tıkalı klozet açma, güngören tıkalı logar açma, güngören tıkalı mutfak açma, güngören su kaçağı tespiti, güngören su kaçağı bulma, güngören su tesisatçısı, güngören tesisatçı, güngören kalebodur ustası, güngören fayans ustası, güngören kalebodur döşeme ustası, güngören fayans döşeme ustası, güngören su tesisatı döşeme, güngören tesisat ustası, güngören boya ustası, güngören boya badana ustası, güngören badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

gungoren-tesisatci

Güngören Petek Temizliği

İstanbul’un Güngören ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.