Güngören Su Tesisatçısı - Güngören Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Güngören Su Tesisatçısı

Güngören Su Tesisatçısı: Evlerimizde, iş yerlerimizde veya ofislerimizde yaşayabileceğimiz en sorunlu en istemeyeceğimiz, en can sıkıcı diyebileceğimiz tesisat sorunları tıkanıklık ve su kaçağı sorunudur. İki sorunda hayatımızın bir süre zor geçmesine neden olabilecek sorunlardır. Öncelikle ele almak istediğimiz sorun su kaçağı sorunudur. Su kaçağı evlerin, binaların tüm yapıların sıhhi tesisatından kaynaklı olan sorundur. Yani kullanılan boruların eskiyip çürümesi, paslanması veya kullanılan boruların kalitesiz malzemelerden yapılmış boruların döşenmesin kaynaklı olmaktadır.

 

Güngören Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

Çok dikkat edilmediği sürece ya da yaşanılan sorun hızlı bir şekilde sorun yaratmadığı sürece kaçak sorununu anlamak zordur. Duvar arkasında oluşan bir sorun olduğu için yavaş yavaş büyüyerek bir anda karşımıza çıkabilir ya da direk büyük sorun olarak çıkabilir.
 

Güngören Su Kaçağı

 

Su kaçağı olduğu evlerimizde duvarların rutubet tutmasından, yerdeki fayansın renginin sararmasından veya odaların pis kokuyla kaplanmış olmasından anlayabilirsiniz. Ya da direk olarak su kaçağınızın alt kattaki komşunuzun evinde rutubetlenme, sararma, lekelenme şikayeti ile kapınızı çalmasıyla öğrenebilirsiniz.

Su tesisatı tamir ve bakımı yapanların eskiden en çok zorlandıkları konu su kaçağının meydana geldiği alanı tespit etmektir. Eskiden böyle bir sorun yaşandığında direk olarak duvarlar, fayanslar gerekli gereksiz kırılmaktaydı ve kaçak olan yer tespit edilmekteydi. Şimdi ise gelişen teknolojiye iyi ayak uyduran tesisat sektörü için geliştirilen cihazlar sayesinde basit bir hal aldı.

Firmaların bu cihazlara sahip olmasıyla birlikte evinizin neresinde olursa olsun meydana gelen su kaçağını hızlı bir şekilde makine sayesinde tespitini sağlayıp uzman ekiplerin o alana müdahalesiyle çözmektedir. Mobil Su Tesisatçısı firmamız böyle hizmetten faydalanabileceğiniz deneyimli firmalar arasında yer almaktadır.
 

Güngören Tesisatçı

 

7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz Mobil Su Tesisatçısı firmamız sayesinde tesisat sorunlarınıza modern makine ve cihazların kullanımı sayesinde hızlı bir şekilde bir profesyonel ekipler tarafından çözüm alabileceksiniz.

Binalarınızda, evlerinizde veya işyerleriniz, ofisleriniz gibi alanlarda sahip olduğu sıhhi tesisata dikkat etmelisiniz. Kaliteli TSE belgeli boruların kullanıldığını dikkat etmeli ve düzenli olarak bakım ve onarımlarına önem vermelisiniz. Bu sayede daha az bir olasılıkla su kaçağı gibi sorunları yaşayabilirsiniz. Su hayatınızın her alanında lazım olan en önemli ihtiyaçtı bunun için her zaman dikkat etmelisiniz.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız sahip olduğu termal kamera ve hassas dinleme cihazları sayesinde kırma olmadan oluşan kaçağı çözmekte ve kaliteli malzemeleri ile tüm tesisat sistemini uzman ekiplerle değiştirebilmekte.
 

Güngören Tıkanıklık Açma

 

Yaşam şartlarımızı kolaylaştıran bir unsurda yemek yiyip ihtiyacımızı gidermektir. Burada işte banyo, tuvalet ve mutfak karşımıza çıkmaktadır. Tesisatla ne alakası var derseniz tıkanıklıkların en çok yaşandığı yerlerdir. Banyoda kullanmakta olduğumuz klozete veya normal olarak ihtiyacımızı giderdiğimiz tuvaletler giderlere atmış olduğumuz ıslak mendil, peçete gibi yabancı maddelerin atılmasından kaynaklı tıkanma meydana gelmektedir. Gerçekleşen sorun ne kadar bekler çözülmezse bizim için o kadar can sıkıcı durum alır. Ya da bir diğer mutfaklarımızda oluşan tıkanıklıktır. Mutfakta kullandığımız lavabolara dökmüş olduğumu yemek atığı, çaydanlıktan döktüğümüz çay atığı veya yağ atıkları tıkanıklığı oluşturmaktadır. Oluşan tıkanıklıkla giderlere giden pis sular gitmeyip geri dönerek taşmaya neden olacaktır buda canımızı sıkacaktır.

Bu tür sorunlarla karşılaştığınız hızlı bir şekil de çözümle kırma işlemi olmadan işçilik istiyorsanız Mobil Su Tesisatçısı firmamızı aramanız yeterli. Firmamız elinde bulundurduğu kameralı robot sayesinde tüm tıkanıklık sorunları kırma olmadan çözmektedir. Telefon numaramız: 0532 656 80 39.