Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı - Gaziosmanpaşa Tesisat | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı: 39 ilçe ile Türkiye’nin en çok ilçesine sahip İstanbul’da tesisat sorunu yaşamak hayat şartlarından dolayı baya sıkıntılar yaşamanıza neden olabilmektedir. Yeni gelişen ilçeler dışında birçok ilçedeki binalar, yapıtlar eskidir. Eski olmasından kaynaklıda sahip olduğu tesisat sistemi de eskimiş ve paslanmıştır. İstemsiz olarak karşılaşacağınız bu problemden kaynaklı da birçok tesisat sorunu yaşayabilirsiniz.

 

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

İstanbul’un 39 ilçesinden biri olan Gaziosmanpaşa ilçesinde ikamet ediyorsanız eski bir semtte yaşıyorsunuz demektir. Tesisat sorunu Gaziosmanpaşa semtinde sıklıkla yaşanmaktadır. Bunda binaların eski olmasın en büyük neden. Bir diğer neden ise yanlış kullanımdır. Gaziosmanpaşa bölgesinde tesisat sorunuyla karşılaşıp kaliteli ve hızlı bir çözüm almak istiyorsanız Mobil Su Tesisatçısı firmamızı arayarak tüm sorunlarınızı uzman ekipler ve modern cihazların kullanımıyla giderebilirsiniz.
 

Gaziosmanpaşa Petek Temizliği

 

İstanbul’da kış ayları soğuk geçmektedir. Ve insanlar evlerinde ısınmak için odun sobası, doğalgaz veya kalorifer kullanarak ısınma problemini çözmektedirler. Evlerimizde kullandığımız kaloriferlerde verimli ısı derecesi almak için kış ayı gelmeden peteklerinin temizlenmesi önemlidir.

Merkezi sistemle çalışan kaloriferlerde ısıtılma işleminin tamamlanmasıyla tüm evlere ısınmış su pompalanmaktadır ve pompalanan bu sayesinde evler ısınmaktadır. Yapılan bu işlem zamanla gelen ısının düşmesine neden olabilecek tıkanıkların oluşturmaktadır. Ve böylece yıl geçtikçe almış olduğunuz ısı derecesindeki verimde düşecektir. Kaloriferlerinizde her zaman en iyi şekilde verim almak istiyorsanız petek temizliğine özen göstermelisiniz.

Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih ederek petekleriniz bu işe uygun makinelerin kullanımıyla çift taraflı olacak şekilde temizlenmektedir.
 

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

 

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi tıkanıklık problemleri eskisi gibi büyük sorunlar yaratmamaktadır. Geliştirilen kameraları robotlar sayesinde kırmalar olmadan tıkanıklık tespit edilmektedir. Ve temiz işçilikle giderilmektedir.

Mutfak lavabosuna dökülen atık yağlar ve yemek atıkları, çay diplerinin lavaboya dökülmesi, kimyasal madde kullanımıyla boruların zarar görmesi tıkanıklıklara neden olmaktadır.

Tıkanıklık sorununu tüm apartman sakinleri olarakta yaşayabilirsiniz. Giderlere atılan tuvalet kağıdı, havlu peçete ve ıslak mendiller borulardan gitmeyerek binanın pis suların gittiği kanalizasyon sistemine ait borularda tıkanıklık oluşmasına neden olabilir. Genel bir bina sorunu yaşamamak adına tıkanıklığa sebep olacak maddeleri atmamınız önemlidir.

Eğer tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız 7 gün 24 saat boyunca Mobil Su Tesisatçısı firmamızı arayabilirsiniz. Bir telefon kadar size uzağız. Telefon numaramız: 0532 656 80 39.
 

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

 

Gaziosmanpaşa bölgesinde su kaçağı tespiti için firma arıyorsanız doğru adres Mobil Su Tesisatçısı dır. Firmamızı her zaman arayarak son teknolojiye uygun su kaçağı tespiti için hizmet alabilirsiniz.