Florya Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Florya Tesisatçı

florya-tesisatci

Florya Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Florya ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

florya-tesisatci

Florya Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca florya tıkanıklık açma, florya tıkalı lavabo açma, florya tıkalı tuvalet açma, florya tıkalı pimaş açma, florya tıkalı kanal açma, florya tıkalı gider açma, florya tıkalı klozet açma, florya tıkalı logar açma, florya tıkalı mutfak açma, florya su kaçağı tespiti, florya su kaçağı bulma, florya su tesisatçısı, florya tesisatçı, florya kalebodur ustası, florya fayans ustası, florya kalebodur döşeme ustası, florya fayans döşeme ustası, florya su tesisatı döşeme, florya tesisat ustası, florya boya ustası, florya boya badana ustası, florya badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

florya-tesisatci

Florya Petek Temizliği

İstanbul’un Florya ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.