30 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Fatih Tesisatçı

Fatih Su Tesisatçısı

 

Firmamız İzmir’in dışında İstanbul’un Fatih ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla istanbul ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Fatih Lavabo Açma

 

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca fatih tıkanıklık açma, fatih tıkalı lavabo açma, fatih tıkalı tuvalet açma, fatih tıkalı pimaş açma, fatih tıkalı kanal açma, fatih tıkalı gider açma, fatih tıkalı klozet açma, fatih tıkalı logar açma, fatih tıkalı mutfak açma, fatih su kaçağı tespiti, fatih su kaçağı bulma, fatih su tesisatçısı, fatih tesisatçı, fatih kalebodur ustası, fatih fayans ustası, fatih kalebodur döşeme ustası, fatih fayans döşeme ustası, fatih su tesisatı döşeme, fatih tesisat ustası, fatih boya ustası, fatih boya badana ustası, fatih badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Fatih Petek Temizliği

 

İstanbul’un Fatih ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

İstanbul ve İzmir genelinde hizmet vermekteyiz.