ClickCease Fatih Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Fatih Tesisatçı

fatih-tesisatci

Fatih Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Fatih ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

fatih-tesisatci

Fatih Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca fatih tıkanıklık açma, fatih tıkalı lavabo açma, fatih tıkalı tuvalet açma, fatih tıkalı pimaş açma, fatih tıkalı kanal açma, fatih tıkalı gider açma, fatih tıkalı klozet açma, fatih tıkalı logar açma, fatih tıkalı mutfak açma, fatih su kaçağı tespiti, fatih su kaçağı bulma, fatih su tesisatçısı, fatih tesisatçı, fatih kalebodur ustası, fatih fayans ustası, fatih kalebodur döşeme ustası, fatih fayans döşeme ustası, fatih su tesisatı döşeme, fatih tesisat ustası, fatih boya ustası, fatih boya badana ustası, fatih badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

fatih-tesisatci

Fatih Petek Temizliği

İstanbul’un Fatih ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.