ClickCease Eyüp Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Eyüp Tesisatçı

eyup-tesisatci

Eyüp Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Eyüp ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

eyup-tesisatci

Eyüp Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca eyüp tıkanıklık açma, eyüp tıkalı lavabo açma, eyüp tıkalı tuvalet açma, eyüp tıkalı pimaş açma, eyüp tıkalı kanal açma, eyüp tıkalı gider açma, eyüp tıkalı klozet açma, eyüp tıkalı logar açma, eyüp tıkalı mutfak açma, eyüp su kaçağı tespiti, eyüp su kaçağı bulma, eyüp su tesisatçısı, eyüp tesisatçı, eyüp kalebodur ustası, eyüp fayans ustası, eyüp kalebodur döşeme ustası, eyüp fayans döşeme ustası, eyüp su tesisatı döşeme, eyüp tesisat ustası, eyüp boya ustası, eyüp boya badana ustası, eyüp badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

eyup-tesisatci

Eyüp Petek Temizliği

İstanbul’un Eyüp ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.