Eyüp Su Tesisatçısı - Eyüp Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Eyüp Su Tesisatçısı

Eyüp Su Tesisatçısı: Evlerimizde, işyerlerimizde bazı nedenler kaynaklı tesisat borularında sorunlar oluşmaktadır. Oluşan tesisatı çözmek adına her zaman ilk müdahale bizler yapmaktayız. Ama bu müdahaleler oluşan sonucun daha ciddi bir soruna dönüşmesine de sebep olabilmektedir. Bunun için yaşayabileceğimiz tüm tesisat sorunların profesyonel bir şekilde uzman ekiplerle çalışan firmaları tercih etmelisiniz. Mobil Su Tesisatçısı firmamız bu noktada hemen sizin yanınızdadır. Su tesisatı alanında uzman ekipler ve son model cihazlar ile hizmet sağlıyoruz.

 

Eyüp Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 
Tesisat sorunlarıyla birlikte tesisat firmaları taşındığımızda veya yeni aldığımız bir beyaz eşyanın sahip olduğu boru sisteminin de montajını yapmaktadır. Taşındığımız zamanlarda da doğru şekilde sökmektedir.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız tüm tesisat sorunlarında ve tüm montaj işlerinde bünyesinde çalıştırdığı uzman ekipler sayesinde hızlı ve kaliteli hizmetle çözümler üretmektedir.
 

Eyüp Su Kaçağı Tespiti

 

Firmamız yaşayabileceğiniz su kaçağı sorununda kaçağın meydana geldiği alanı tespit etmek adına teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Kullanmış olduğu bu cihazlar sayesinde inşaat işi olmadan temiz bir şekilde kaçak sorunu giderilmektedir.

Su kaçağı problemi yaşadığınız zaman kendiniz müdahale etmemelisiniz. İşi bilene bırakmalısınız. Aksi takdirde oluşan arızayı büyütebilir bundan dolayı da gereksiz masrafla karşı karşıya kalabilirsiniz.
 

Eyüp Tıkanıklık Açma

 

Lavabolarımızda atmış olduğumuz yabancı maddelerin birikip borularda toplanması sonucu tıkanıklıklar yaşanmaktadır. Tıkanıklığı çözmek için hemen pompalama işlemi ya da kimyasal madde olan lavabo açıcı dökmekteyiz.

Yapmış olduğumuz bu işlemler bizlere geçici bir çözüm olarak geri dönüş yapmasa da tamamıyla bir çözüm sağlamaz. Tamamen çözüm almak istiyorsanız lavabo tıkanıklığı için çıkartılan yeni yöntem adı altında geçen cihazları kullanan Mobil Su Tesisatçısı firmamızı arayabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 656 80 39.

Firmamız kullanmakta olduğu kameralı robot cihazı sayesinde tıkanıklık olan borularda, pimaşlar da hızlı bir şekilde tespit sağlayıp temiz işçilikle sorunu gidermektedir.
 

Eyüp Su Tesisatı

 

Mobil Su Tesisatçısı firmamızla evlerinizde bulunan tüm sıhhi tesisat boru sisteminin de yenilenmesini isteyebilirsiniz. Eskimiş olan boru sistemlerini bir arıza çıkmadan değiştirmek maddi açıdan sizin için daha olumlu olacaktır.

Eyüp ilçesi kalabalık ve sık apartmanların olduğu bir bölge olduğu için bulunan rögar kapakları çalışmalardan kaynaklı yerleri kaybolabiliyor ya da rögar kapakları altta kalabiliyor. Eğer sahip olduğunuz rögar kapağını bulmak ve tıkanıklık olmaması için bakım yaptırmak istiyorsanız Mobil Su Tesisatçısı firmamızı arayarak kullanmakta olduğumuz dedektör cihaz sayesinde rögar kapaklarınızın bulunmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız tespit işi gibi rögar temizliği işi de yapmaktadır.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız tesisat işinde vermiş olduğu kaliteli, güvenilir işçilik sayesinde firmayı tercih edenler tarafından her zaman olumlu geri dönüşler almıştır. Firmamız yenilikçi bir firma olduğu için her zaman dünya genelinde kullanılan tesisat yöntemlerinin kullanmayı tercih etmektedir. Bu yöntemler sayesinde tüm işler en az masrafla gereksiz kırma olmadan yapılmaktadır.