ClickCease Esenyurt Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Esenyurt Tesisatçı

esenyurt-tesisatci

Esenyurt Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Esenyurt ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

esenyurt-tesisatci

Esenyurt Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca esenyurt tıkanıklık açma, esenyurt tıkalı lavabo açma, esenyurt tıkalı tuvalet açma, esenyurt tıkalı pimaş açma, esenyurt tıkalı kanal açma, esenyurt tıkalı gider açma, esenyurt tıkalı klozet açma, esenyurt tıkalı logar açma, esenyurt tıkalı mutfak açma, esenyurt su kaçağı tespiti, esenyurt su kaçağı bulma, esenyurt su tesisatçısı, esenyurt tesisatçı, esenyurt kalebodur ustası, esenyurt fayans ustası, esenyurt kalebodur döşeme ustası, esenyurt fayans döşeme ustası, esenyurt su tesisatı döşeme, esenyurt tesisat ustası, esenyurt boya ustası, esenyurt boya badana ustası, esenyurt badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

esenyurt-tesisatci

Esenyurt Petek Temizliği

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.