ClickCease Esenler Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Esenler Tesisatçı

esenler-tesisatci

Esenler Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Esenler ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

esenler-tesisatci

Esenler Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca esenler tıkanıklık açma, esenler tıkalı lavabo açma, esenler tıkalı tuvalet açma, esenler tıkalı pimaş açma, esenler tıkalı kanal açma, esenler tıkalı gider açma, esenler tıkalı klozet açma, esenler tıkalı logar açma, esenler tıkalı mutfak açma, esenler su kaçağı tespiti, esenler su kaçağı bulma, esenler su tesisatçısı, esenler tesisatçı, esenler kalebodur ustası, esenler fayans ustası, esenler kalebodur döşeme ustası, esenler fayans döşeme ustası, esenler su tesisatı döşeme, esenler tesisat ustası, esenler boya ustası, esenler boya badana ustası, esenler badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

esenler-tesisatci

Esenler Petek Temizliği

İstanbul’un Esenler ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.