Esenler Su Tesisatçısı - Esenler Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Esenler Su Tesisatçısı

Esenler Su Tesisatçısı: Mobil Su Tesisatçısı Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet sunan tesisat firmasıdır. Firmamız yenilikçi yöntemler ile kaliteli bir şekilde yaşayabileceğiniz tüm sorunlara çözüm bulmaktadır.

 

Esenler Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

Mobil Su Tesisatçısı firmamız su kaçağı tespiti, klozet değişimi, musluk değişimi, klozet montajı, tıkanıklık tespiti, tıkanıklık açma, doğalgaz montajı, kombi montajı, kalorifer montajı, petek temizliği, boru değişimi, fayans döşeme gibi aklınıza gelebilecek tüm su tesisat sorunlarını çözme ve montajını uzman ustalar ile yapmaktadır. Ve tüm işlerde o işe uygun en iyi malzeme ve modern cihazlar kullanmaktadır.

Tesisat işi dediğimizde genellikle kullanılan eşyalar bellidir. Bu eşyalar çekiç, pense, matkap, test pompası, tornavida, boru anahtarı, su tartısı gibi aletler ve son zamanla teknolojik aletler olan kameralı robot, termal kamera ve hassas dinleme cihazları kullanılmaktadır.

Tesisat sorunlarınızda hızlı bir şekilde çözüm bulmanız adına 7 gün 24 saat hizmetle Mobil Su Tesisatçısı firmamıza ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 656 80 39.
 

Esenler Tıkanıklık Açma

 

Banyo ve mutfak lavabolarımızda kullanım şeklimize göre tıkanıklık sorunları yaşanmaktadır. Banyoda lavaboya dökülen saç kılları gibi maddeler mutfak lavabosunda ise yağ atıkları, yemek atıkları gibi maddeler tıkanıklığı oluşturmaktadır. Tıkanıklığın olmasıyla bir sular gitmeyip geri taşabilmektedir.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız yaşayacağınız tıkanma sorunlarında bu işe uygun cihazları kullanarak hızlı şekilde çözmektedir.

Tuvalet kullanımı günlük olarak insanların en çok duyduğu ihtiyaçlarından biridir. Kullanmakta olduğumuz tuvaletlerde de tıkanıklıklar oluşmaktadır. Gidere attığımız küçük bir peçete parçası bile tıkanıklık oluşmasına neden olabilmektedir. Bunun için giderlere yabancı maddeleri atmamak önemlidir.

İnsanlar halk arasında yaygın olan su dökme ve pompa gibi çözümler ile kendi başlarına tıkanıklık oluştuğunda çözmek istemektedir ama genellikle pek bir işe yaramamaktadır. Mobil Su Tesisatçısı firmamız kullanmakta olduğu modern cihaz ile yaşadığınız tıkanıklık sorunlarını hızlı bir şekilde çözmektedir. Sizde kolay ve hızlı çözümle tuvaletinizi kaldığı yerden kullanmak istiyorsanız Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih edebilirsiniz.
 

Esenler Tesisatçı

 

Montaj işi yapmadan önce duvardaki deleceğiniz deliğin yerini iyi seçmelisiniz. Yanlış yer seçimi ile boru sistemine zarar verebilirsiniz. İkinci dikkat etmeniz gereken nokta ise yaptığınız işin doğru dengede olmasını sağlamak adına su terazi kullanarak belirlemeniz. Kolay gibi görünen bu işlemler başınızı ağrıtabilir ek masraflar çıkartabilir. Bunlara gerek kalmadan Mobil Su Tesisatçısı firmamıza ulaşarak en az masraf ve garantili hizmet alabilirsiniz.

Mobil Su Tesisatçısı firmamıza 7 gün 24 saat istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.