Anadolu Yakası Su Tesisat Anadolu Yakası » 0553 058 0336     Avrupa Yakası Su Tesisat Avrupa Yakası » 0553 058 0443
Tıkla Hemen Ara

Mesleğimde çeşitli sıhhi tesisat firmalarında çalıştıktan sonra 2008 yılında kendi işimi kurarak profesyonel su tesisatçılığına başladım. Mesleğimin ilk yıllarında sıhhi tesisat arıza bulma yöntemleri tecrübeye, tahmine ve biraz da şansa dayalıydı. O nedenle yaptığımız işler uzun sürmekteydi ve masraflı olmaktaydı. Günümüzde ise gelişmiş cihazların yardımıyla, su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma işlemlerinde noktasal tespit yapılabilmekte ve şansa yer kalmamaktadır. Bu nedenle firmamız temiz su ve pis su tesisatı arızalarında kullanmak üzere günümüzün en modern cihazlarını ekipmanları arasına katarak hizmetlerine devam etmektedir.

Sıhhi Su Tesisatçısı

Akustik Cihazla Su Kaçağı Tespit

Tecrübeli ekibimiz ve modern ekipmanlar sayesinde tüm sıhhi tesisat arızalarını kısa sürede, kırıp dökerek zarar vermeden en temiz şekilde müşteri memnuniyetli sonuçlara ulaştırmayı başardık. Su kaçakları noktasal olarak tespit edildiğinden kırıp dökmeler minimuma inerken maliyetler düşerek kalite arttı. Tıkanıklık açma sorunları da kameralı sistemler ve robot cihazlar sayesinde hızlandı ve kalıcı garantili sonuçlar alınmaya başladı. Sonuç olarak sıhhi tesisat sorunları artık çok daha hızlı daha temiz, garantili ve daha az maliyetlere çözülmeye başlandı.

Kameralı Tıkanıklık Açma – Robotla Tıkanıklık Açma

Firmamız Efe Mobil Su Tesisat İstanbul ve çevre illere 7/24 hızlı sıhhi tesisat tamirat hizmeti vermektedir. Tüm müşterilerimize sorunsuz, sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz.

Cihazla İlaçlı Petek Temizliği – Petek Temizleme