Çatalca Su Tesisatçısı- Çatalca Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Çatalca Su Tesisatçısı

Çatalca Su Tesisatçısı: Mobil Su Tesisatçısı firmamız geçmişten günümüze sahip olduğu deneyim ve profesyonel ekibiyle birlikte her türlü tesisat sorunlarının onarımında ve montajında en kalitede güven içerisinde hizmet vermektedir. 30 yıllık tecrübe ile hizmetler sunulmaktadır.

 

Çatalca Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

30 yıldır tesisat sektöründe her geçen yıl üstüne koyarak elde edilen deneyim ve iş tecrübesiyle yaşayabileceğiniz tıkanıklık sorunu, su kaçağı sorunu, klozet sorunu, klozet montajı, pimaş sorunu, su sayacı montajı, vana değişimi, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, rezervuar sorunu, doğalgaz kombi, fayans döşeme ve kalorifer değişimi onarımı ya da beyaz eşya tesisatının montajı gibi işlerde en iyi şekilde hizmet verilmektedir.
 

Çatalca Su Kaçağı Tespiti

 

Mobil Su Tesisatçısı firmamız su kaçağı tespiti problemlerinizde hızlı bir şekilde çözümü sağlamak adına suyun sahip olduğu basınç değerine göre cihaz kullanarak tespitini yapmaktadır. Su basınçlıysa hassas elektronik dinleme cihazları, su basınç içermiyorsa termal kamera kullanımı ile temiz bir işçilik ile kaçak yeri tespit edilip onarılmaktadır. Bu sistem sayesinde gereksiz kırmalara yer yoktur.
 

Çatalca Tıkanıklık Açma

 

Pis suyun gitmesini sağlayan borularda tıkanıklık meydana geldiğinde bulması zordur. Zor olmasından kaynaklıda eski yöntem olan kırma işlemi her tarafa uygulanmaktadır. Buda pis işçilik ve gereksiz masraf demektir. Şimdi ise gelişmiş firmalar tıkanıklık sorunları kullanmakta oldukları kameralı robot cihazları sayesinde hızlı bir şekilde tespit etmektedir. Ve etrafı kırmadan robot sayesinde boru içerisinde veya sadece tıkanıklık olduğu bölgeye dışarıdan yapılan işlem sayesinde çözmektedir.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız da geçmişten günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmeyi başarmış ve gelişmiş bir firma olduğu için bünyesinde yer alan modern cihazlar sayesinde bu tür tıkanıklık sorunlarında cihaz kullanmaktadır. Sizde böyle sorunla karşılaştığınız zaman gönül rahatlığıyla temiz işçilik için Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih edebilirsiniz.
 

Çatalca Petek Temizleme

 

Mobil Su Tesisatçısı firmamız çift taraflı olarak yaptığı petek temizliği ile müşterilerinin kaloriferlerinden ilk gün ki verimi almasını sağlamaktadır. Temizliği yapılmayan peteklerde zamanla ısı verimi düşmektedir. Bunun yılda bir defa da olsa düzenli olarak petek temizliğine dikkat etmelisiniz.
 

Çatalca Musluk Değiştirme

 

Evlerimizde, ofislerimizde, iş yerlerimizde günlük hayatta her yerde kullandığımız suların akmasını sağlayan musluklarda zamanla sorunlar meydana gelmektedir. Musluklardan kaynaklı genellikle karşılaşabileceğimiz sorunlar. Milin yerinden çıkması, muslukta yalama olması, contasının eskimesi, mil kırılması, baş gövdesinden su akıtması gibi birçok neden kaynaklı suların akmasını sağlayan musluklarda arıza oluşabilmektedir. Sizler oluşan bu arızayı hızlı şekilde gidermek ve kaliteli bir şekilde hizmet almak adına Mobil Su Tesisatçısı firmamıza ulaşarak sağlayabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 656 80 39.