ClickCease Beyoğlu Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Beyoğlu Tesisatçı

beyoglu-tesisatci

Beyoğlu Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

beyoglu-tesisatci

Beyoğlu Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca beyoğlu tıkanıklık açma, beyoğlu tıkalı lavabo açma, beyoğlu tıkalı tuvalet açma, beyoğlu tıkalı pimaş açma, beyoğlu tıkalı kanal açma, beyoğlu tıkalı gider açma, beyoğlu tıkalı klozet açma, beyoğlu tıkalı logar açma, beyoğlu tıkalı mutfak açma, beyoğlu su kaçağı tespiti, beyoğlu su kaçağı bulma, beyoğlu su tesisatçısı, beyoğlu tesisatçı, beyoğlu kalebodur ustası, beyoğlu fayans ustası, beyoğlu kalebodur döşeme ustası, beyoğlu fayans döşeme ustası, beyoğlu su tesisatı döşeme, beyoğlu tesisat ustası, beyoğlu boya ustası, beyoğlu boya badana ustası, beyoğlu badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

beyoglu-tesisatci

Beyoğlu Petek Temizliği

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.