Beyoğlu Su Tesisatçısı - Beyoğlu Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Beyoğlu Su Tesisatçısı

Beyoğlu Su Tesisatçısı: Mobil Su Tesisatçısı firması olarak İstanbul’un Beyoğlu ve diğer ilçelerine 30 yıllık tecrübemiz ile hizmet sunmaktayız.

 

Beyoğlu Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

Mobil Su Tesisatçısı firması olarak su kaçağı tespiti, fayans döşeme, petek temizliği, tıkanıklık açma gibi su tesisatı ile ilgili her konuda sizlere 7 gün 24 saat yardımcı olmaktayız. Sizlere bir telefon kadar uzağız hemen arayın ve sorunlarınıza çözüm bulalım. Telefon numaramız: 0532 656 80 39
 

Beyoğlu Tıkanıklık Açma

 

Tuvalet ihtiyacı geçmiş günümüze insanların en önemli ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Günümüzde her yerde bulabileceğimiz tuvaletler sayesinde ihtiyacımızı rahat bir şekilde giderebilmekteyiz. Kullanmakta olduğumuz tuvaletlerde zamanla ister istemez sorunlar çıkmasına neden olabiliriz. Yanlış kullanım ile tuvaletlerin giderlerine atmış olduğumuz yabancı maddelerden kaynaklı tıkanıklık sorunu yaşamak demektir. Bu durumda bir süre tuvaleti kullanamayız.

Eskiden böyle bir sorunla karşılaştığımız zaman vakit alacaklar işlemler yapılmaktaydı. Duvarlar gereksiz olarak kırılmakta, etraf kirletilmekteydi. Günümüzde ise bu işte profesyonelleşmiş firmaları tercih ederek gereksiz kırmaların olmadığı kirli işçiliği olmadığı modern teknolojiye ait cihazların kullanıldığı yöntemden yararlanabilirsiniz.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız yaşayabileceğiniz tıkanıklık sorununda kullanmakta olduğu modern cihazlar ile hızlı ve kesin çözüm hizmeti vermektedir. Firmamız bünyesinde çalışan herkes işinde ustalaşmış kişilerdir.

Teknolojiyi iyi şekilde kullanan Mobil Su Tesisatçısı firmamız bu işlere uygun en iyi kalitede, modern cihazları kullanarak yaşanan tıkanıklık sorununu hızlı bir şekilde kırma işlemi olmadan tespit etmektedir. Tespit ettiği alanı da kullanmakta olduğu robotla temizleyerek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Bu yöntem sayesinden evin tesisat sistemine zarar gelmemektedir.

Kameralı robot kullanımıyla tespit edilen tıkanıklık sorunu temiz işçilik ile giderilmektedir. Sistem kameralı robotun tıkanıklığın oluştuğu boruya sokulmasıyla başlamaktadır. Robot hem tıkanıklığı tespit etmede hem de tıkanıklık sonrası yapılan onarımın işe yarayıp yaramadığını kontrol etmede de kullanılmaktadır.
 

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti

 

Mobil Su Tesisatçısı firmamızla yaşayabileceğiniz su kaçağı gibi sorunlara da çözüm bulabilirsiniz. Firmamız zaten her türlü tesisat işinde hizmet vermektedir. Yapmanız gereken tek şey firmayla iletişime geçip oluşan arızayı bildirmek adres bilgilerinizi vermek. Gerisini evinize gelen ustalarımıza gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz.

Firmamız meydana gelen su kaçaklarında tıkanıklık sorununda olduğu gibi modern teknolojiyle üretilmiş cihazları kullanmaktadır. Kullanılan cihazlar sayesinde evlerimizde, iş yerlerimizde yaşayabileceğimiz su kaçaklarının hızlı bir şekilde tespitini sağlamaktadırlar. Farklı özelliklere sahip iki adet cihaz vardır. Cihazlardan biri basınçlı su kaçağını tespit etmek için diğeri de basınçlı olmayan suyu tespit etmek için kullanılmaktadır. Kullanılan bu cihazlar sayesinde sorun yaşayan kişi en az masraf ile çözüme kavuşmaktadır. Bunun nedeni ise gereksiz kırmalar yoktur gereksiz kırmaların olmaması masrafın olmaması demektir. Ama bu yöntemi kullanmasa bir firma çözüm bulmak adına gerekli gereksiz her yeri kırmak zorunda kalacak bu da ev sahibinin cebine zarar verecektir. Sizde en az masraf ile yaşayabileceğiniz su kaçağı sorununda Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih edebilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 656 80 39.