30 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Beylikdüzü Tesisatçı

Beylikdüzü Su Tesisatçısı

 

Firmamız İzmir’in dışında İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla istanbul ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Beylikdüzü Lavabo Açma

 

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca beylikdüzü tıkanıklık açma, beylikdüzü tıkalı lavabo açma, beylikdüzü tıkalı tuvalet açma, beylikdüzü tıkalı pimaş açma, beylikdüzü tıkalı kanal açma, beylikdüzü tıkalı gider açma, beylikdüzü tıkalı klozet açma, beylikdüzü tıkalı logar açma, beylikdüzü tıkalı mutfak açma, beylikdüzü su kaçağı tespiti, beylikdüzü su kaçağı bulma, beylikdüzü su tesisatçısı, beylikdüzü tesisatçı, beylikdüzü kalebodur ustası, beylikdüzü fayans ustası, beylikdüzü kalebodur döşeme ustası, beylikdüzü fayans döşeme ustası, beylikdüzü su tesisatı döşeme, beylikdüzü tesisat ustası, beylikdüzü boya ustası, beylikdüzü boya badana ustası, beylikdüzü badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Beylikdüzü Petek Temizliği

 

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

İstanbul ve İzmir genelinde hizmet vermekteyiz.