Beylikdüzü Su Tesisatçısı - Beylikdüzü Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Beylikdüzü Su Tesisatçısı

Beylikdüzü Su Tesisatçısı: Kaliteli ve garantili tesisat tamiratlarını uzman ekipleri ve uygun donanım kullanımı ile hizmete sunan Mobil Su Tesisatçısı firmamız sizi bekliyor. Her zaman müşterilerine en iyi kaliteye sahip hizmet sunan firmamız kullanmış olduğu ekipmanlarda da en son teknolojiye sahip cihazları kullanmaktadır. Firmamız için her zaman müşteri memnuniyet ön plandadır.

 

Beylikdüzü Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

Mobil Su Tesisatçısı firmamız tesisat sorunlarında çözüm için eski yöntem olan gereksiz kırma işlemine son vermiş bir firma olarak hizmet vermektedir. Yeni nesil cihaz ve makinelerin kullanıldığı firmamızda oluşan tıkanıklık ve su kaçağı sorunları kırma işlemleri olmadan hızlı ve kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Su kaçağı probleminde borulardan akan suyun basınç değerine göre iki farklı cihaz kullanımı sağlanmaktadır. Basınçlı suya göre hassas duyarlı ses cihazları, basınç olmayan suya göre ise termal kamera cihazı kullanarak kaçak oluşan yer bulunmaktadır.

Geliştirilmiş bu cihazlar sayesinde en az hasar ve en az masraf ile sorunlarınız çözüme kavuşmaktadır. Mobil Su Tesisatçısı firmamız oluşan sorunlarda cihaz ve makine kullanımı ile yapacağı tüm tadilat işlerini firması garantisi altında yapmaktadır.

Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

 

Tıkanıklık sorununda da su kaçağında olduğu gibi cihaz kullanılmaktadır. Tıkanıklığın hızlı bir şekilde giderilmesi adına kameralı robot cihazı ile tespit edilmektedir. Daha sonra tespit edilen alan robot ile giderilmesi mümkün bir tıkanıklık boyutuna sahip ise robot yardımı ile açılmaktadır. Eğer tespit edilen alandaki tıkanıklık sorunu robot ile çözülemeyecek kadar büyük boyuta sahip ise o an tespit edilen alan kırılarak tıkanıklık giderilmektedir. Firmamız tüm işleri garantisi altında yaptığı için kırılan bölgeyi onarım sağlandıktan sonra eski haline döndürmektedir.

Beylikdüzü Petek Temizliği

 

Mobil Su Tesisatçısı firmamızın sunmuş olduğu bir diğer hizmet ise kalorifer peteklerine yapılan temizlik işlemi. Bu işlemde de peteklerin temizliği en iyi şekilde sağlanması için makine kullanan firmamız iki defa olacak şekilde iç ve dış olarak temizlemektedir. Yaptırmış olduğunuz petek temizliği kış aylarında kaloriferlerinizde yeniymiş gibi ısı verimi alabilirsiniz.

Tesisat sorunlarınızda az masraf ve hızlı çözüm elde etmeniz için her zaman yöntemleri olan modern teknolojiyle üretilmiş cihazları olan firmaları tercih etmelisiniz. Bu yöntemlere sahip olmayan firmaları tercih etmeniz gereksiz etraf kirliliğine ve duvar kırılmasına neden olup masraftan dolayı zarar görmesine neden olacaktır. Mobil Su Tesisatçısı firmamız bu konuda 30 yıllık tecrübesi ile lider durumdadır.

Bunun için yaşayacağınız tesisat sorunlarında Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih ederek kaliteli, garantili ve uzman ekibiyle yeni yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle gereksiz kırmalar olmadan cebiniz zarar görmeden tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 656 80 39.