ClickCease Beykoz Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Beykoz Tesisatçı

beykoz-tesisatci

 

Beykoz Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Beykoz ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

beykoz-tesisatci

 

Beykoz Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca beykoz tıkanıklık açma, beykoz tıkalı lavabo açma, beykoz tıkalı tuvalet açma, beykoz tıkalı pimaş açma, beykoz tıkalı kanal açma, beykoz tıkalı gider açma, beykoz tıkalı klozet açma, beykoz tıkalı logar açma, beykoz tıkalı mutfak açma, beykoz su kaçağı tespiti, beykoz su kaçağı bulma, beykoz su tesisatçısı, beykoz tesisatçı, beykoz kalebodur ustası, beykoz fayans ustası, beykoz kalebodur döşeme ustası, beykoz fayans döşeme ustası, beykoz su tesisatı döşeme, beykoz tesisat ustası, beykoz boya ustası, beykoz boya badana ustası, beykoz badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

beykoz-tesisatci

 

Beykoz Petek Temizliği

İstanbul’un Beykoz ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.