ClickCease Beşiktaş Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Beşiktaş Tesisatçı

besiktas-tesisatci

Beşiktaş Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

besiktas-tesisatci

Beşiktaş Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca beşiktaş tıkanıklık açma, beşiktaş tıkalı lavabo açma, beşiktaş tıkalı tuvalet açma, beşiktaş tıkalı pimaş açma, beşiktaş tıkalı kanal açma, beşiktaş tıkalı gider açma, beşiktaş tıkalı klozet açma, beşiktaş tıkalı logar açma, beşiktaş tıkalı mutfak açma, beşiktaş su kaçağı tespiti, beşiktaş su kaçağı bulma, beşiktaş su tesisatçısı, beşiktaş tesisatçı, beşiktaş kalebodur ustası, beşiktaş fayans ustası, beşiktaş kalebodur döşeme ustası, beşiktaş fayans döşeme ustası, beşiktaş su tesisatı döşeme, beşiktaş tesisat ustası, beşiktaş boya ustası, beşiktaş boya badana ustası, beşiktaş badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

besiktas-tesisatci

Beşiktaş Petek Temizliği

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.