Beşiktaş Su Tesisatçısı - Beşiktaş Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Beşiktaş Su Tesisatçısı

Beşiktaş Su Tesisatçısı Mobil Su Tesisatçısı firmamız uzun yıllardır tesisat işinde uzman ekipleri ile Beşiktaş olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine tesisat hizmeti vermektedir. 30 yıllık tecrübe ile bu sektörde bulunan firmamız Türkiye’nin en kaliteli ve en geniş servis ağına sahip tesisat firması olarak hizmet sağlamaktadır.

 

Beşiktaş Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

Lavabo giderlerimizde meydana gelebilecek tıkanıklıklarda, su kaçağı tespitinde, kalorifer peteği temizlemede gelişmiş teknolojilere sahip cihazların kullanıldığı ve her alanda kendi ustasının olduğu uzman ekibe sahip Mobil Su Tesisatçısı firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Eski bir binada ya da evde oturuyorsanız tesisat sorunu yaşamanız diğer yeni yapılara göre daha yüksek risk taşımaktadır. Bunun için eski evlerde, binalarda oturuyorsanız sahip olduğu sıhhi tesisat olan boru sistemini kaliteli malzemeler ile değiştirmeniz önemli. Eğer bu önemi dikkate almazsanız iş işten geçerek su kaçağı, tıkanıklık gibi büyük problemler oluşturabilecek tesisat sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu durumla karşılaşmamak adına Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih ederek kaliteli ve güvenilir hizmetleri sayesinde değişim işlemini yaptırabilirsiniz.

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

 

Mobil Su Tesisatçısı firmamız su kaçaklarını bulma işlerinde kullanmakta oldukları teknolojik cihaz sayesinde kolay bir şekilde tespit sağlamaktadır. Suların basınç değerine göre iki farklı cihaz kullanımı yapan firmamız bu cihazlar sayesinde gereksiz yere sağı solu kırmamaktadır. Bu durumda su kaçağı problemi yaşayan ev sahiplerinin çıkarına gelmektedir. Sağın solun kırılmaması yerlerin kirlenmemesine ve yüksek meblağda masrafın çıkmamasını sağlamaktadır. Sizler de su kaçağı problemi yaşadığınızda en az masraf ve kolay tespit imkanı sunan Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih ederek hızlı şekilde çözüme kavuşabilirsiniz.

Beşiktaş Tıkanıklık Açma

 

Pis suların gitmesini sağlayan gider borularından kimyasal maddelerin dökülmesi, yağ atıklarının dökülmesi ve tıkanıklığa sebep olacak yemek atıklarının dökülmesinden kaynaklı borularda tıkanıklık oluşmaktadır. Tıkanıklık oluşmaması ve onun çilesini çekmemeniz için tıkanıklığa sebep olacak hareketlerden uzak durmalısınız. Eğer geç kalmış ve tıkanıklık sorunu oluşmuşsa yapmanız gereken Mobil Su Tesisatçısı firmamıza ulaşmanız. Mobil Su Tesisatçısı firmamız kullanmakta olduğu kameralı robot sayesinde tıkanıklığın olduğu alanı hızlı bir şekilde tespit ediyor. Bu sayede gereksiz kırmalara gerek duyulmuyor. Tespit edilen alan robot sayesinde temizleniyor ve tıkanıklık sorunu hızlı bir şekilde çözülmüş oluyor.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız hızlı ve kesin çözüm ile yaşayacağınız tüm tıkanıklık sorunlarında uzman ekipleriyle birlikte yanınızda olmaya devam edecek.

Beşiktaş’ta Yer Alan Mahalleler

 

Beşiktaş ilçesi, 23 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalleler, Abbasağa, Balmumcu, Bebek, Cihannüma, Konaklar, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Ortaköy, Muradiye, Nispetiye, Sinanpaşa, Türkali, Dikilitaş, Etiler, Kuruçeşme, Gayrettepe, Ulus, Akatlar, Arnavutköy, Vişnezade ve Yıldız mahalleleridir.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız bu tüm mahallere su tesisatı hizmeti sağlamaktadır.