30 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Bayrampaşa Tesisatçı

Bayrampaşa Su Tesisatçısı

 

Firmamız İzmir’in dışında İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla istanbul ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Bayrampaşa Lavabo Açma

 

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca bayrampaşa tıkanıklık açma, bayrampaşa tıkalı lavabo açma, bayrampaşa tıkalı tuvalet açma, bayrampaşa tıkalı pimaş açma, bayrampaşa tıkalı kanal açma, bayrampaşa tıkalı gider açma, bayrampaşa tıkalı klozet açma, bayrampaşa tıkalı logar açma, bayrampaşa tıkalı mutfak açma, bayrampaşa su kaçağı tespiti, bayrampaşa su kaçağı bulma, bayrampaşa su tesisatçısı, bayrampaşa tesisatçı, bayrampaşa kalebodur ustası, bayrampaşa fayans ustası, bayrampaşa kalebodur döşeme ustası, bayrampaşa fayans döşeme ustası, bayrampaşa su tesisatı döşeme, bayrampaşa tesisat ustası, bayrampaşa boya ustası, bayrampaşa boya badana ustası, bayrampaşa badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Bayrampaşa Petek Temizliği

 

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

İstanbul ve İzmir genelinde hizmet vermekteyiz.