ClickCease Başakşehir Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma Su Kaçağı Tespiti 05326568039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Başakşehir Tesisatçı

basaksehir-tesisatci

Başakşehir Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Başakşehir ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

basaksehir-tesisatci

Başakşehir Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca başakşehir tıkanıklık açma, başakşehir tıkalı lavabo açma, başakşehir tıkalı tuvalet açma, başakşehir tıkalı pimaş açma, başakşehir tıkalı kanal açma, başakşehir tıkalı gider açma, başakşehir tıkalı klozet açma, başakşehir tıkalı logar açma, başakşehir tıkalı mutfak açma, başakşehir su kaçağı tespiti, başakşehir su kaçağı bulma, başakşehir su tesisatçısı, başakşehir tesisatçı, başakşehir kalebodur ustası, başakşehir fayans ustası, başakşehir kalebodur döşeme ustası, başakşehir fayans döşeme ustası, başakşehir su tesisatı döşeme, başakşehir tesisat ustası, başakşehir boya ustası, başakşehir boya badana ustası, başakşehir badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

basaksehir-tesisatci

Başakşehir Petek Temizliği

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.