Başakşehir Su Tesisatçısı - Başakşehir Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Başakşehir Su Tesisatçısı

Başakşehir Su Tesisatçısı: Mobil Su Tesisatçısı firması olarak evlerinizde, ofislerinizde ya da kafe gibi mekanlarda yaşanabilecek herhangi bir tesisat sorununda hızlı ve garantili şekilde hizmet sunuyoruz. Tüm tesisat sorunlarında gereksiz kırmalar olmadan çalışmalar yapıyoruz. Firma olarak garantili ve temiz çalışmalar gerçekleştirmeyiz.

 

Başakşehir Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

Mobil Su Tesisatçısı firmamız evlerde, apartmanlarda bulunan su borularındaki kaçakları ya da mutfak lavabosu, normal lavabo, tuvalet gideri, pimaş boruları gibi yerlerde meydana gelen tıkanıkları kırma dökme yapmadan borulara zarar gelmeyecek şekilde en son teknolojiye sahip cihazların kullanımıyla onarım işlerini sağlıyor. En uygun fiyatlar ile tüm tesisat işlerini Mobil Su Tesisatçısı firmamıza yaptırabilirsiniz.

Geniş servis ağına sahip olan firmamız 7 gün 24 saat müşterilerimize hizmet sağlamaktadır.

 

Başakşehir Su Tesisatçısı

 

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

 

Tesisat sorunu dediğimiz zaman akla gelebilecek ilk sorun su kaçağıdır. Evlerinizde, ofislerinizde veya sahip olduğunuz kafe tarzı mekanlarınızda boruların eskimesiyle ya da yanlış sistem tasarımı ile boru yerleştirilmesinden su kaçağı meydana gelebilir. Eskiden su kaçağının olduğu anlaşıldığı zaman kaçağın bulunması için eski yöntem olan gerekli gereksiz her yeri kırma işlemi yapılmaktaydı. Şimdi ise gelişen teknolojiye ayak uydurabilen tesisat firmaları sayesinde böyle gereksiz kırmalara son veren yöntemler geliştirirdi. Mobil Su Tesisatçısı firmamızda bu firmaların başında geliyor. Gereksiz yere sağı solu kırmadan hizmet sağlıyoruz.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız su kaçağı tespiti için kullanılan iki cihaza da sahip bir firmadır. Kullanmakta olduğumuz sular basınçlı ve basınçsız olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu durumdan kaynaklı bir kaçak meydana geldiği zaman suyun durumuna göre cihaz kullanımı gerçekleşmektedir. Eğer borulardan akan su basınçlı bir suysa hassas ses dinleme cihazları kullanılmaktadır. Ama borulardan akan su basınçsız bir suysa kaçak tespiti için termal kameralar kullanılmaktadır.

Geliştirilen bu yeni yöntem sayesinde kaçak meydana gelen bölge nokta atışıyla direk olarak bulunmaktadır. Bu sayede gereksiz kırmalar olmadan hızlı bir şekilde onarım işlemleri yapılmaktadır.

 

Başakşehir Tesisatçısı

 

Başakşehir Tıkanıklık Açma

 

Evlerimizde, ofislerimizde genel olarak hayatımızın her yerinde su kullanmaktayız. Kullanmakta olduğumuz suların bizlere temiz olarak gelmesini sağlayan sistemle birlikte kullanmış olduğumuz suyun pis halinin gitmesini sağlayan boru sistemi de vardır. Burada karşılaştığımız sorun ise pis suyun gitmesini sağlayan borularda lavabolara atılmaması gereken maddeleri atmamızdan kaynaklı oluşan tıkanıklık sorunudur.

Başakşehir su tesisatçısı Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih ederek yaşayacağınız tıkanıklık sorununu firmamızın son teknoloji olarak kullandığı kameralı robot cihazları sayesinde gereksiz kırmalar olmadan hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.