ClickCease Bakırköy Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Bakırköy Tesisatçı

bakirkoy-tesisatci

Bakırköy Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

bakirkoy-tesisatci

Bakırköy Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca bakırköy tıkanıklık açma, bakırköy tıkalı lavabo açma, bakırköy tıkalı tuvalet açma, bakırköy tıkalı pimaş açma, bakırköy tıkalı kanal açma, bakırköy tıkalı gider açma, bakırköy tıkalı klozet açma, bakırköy tıkalı logar açma, bakırköy tıkalı mutfak açma, bakırköy su kaçağı tespiti, bakırköy su kaçağı bulma, bakırköy su tesisatçısı, bakırköy tesisatçı, bakırköy kalebodur ustası, bakırköy fayans ustası, bakırköy kalebodur döşeme ustası, bakırköy fayans döşeme ustası, bakırköy su tesisatı döşeme, bakırköy tesisat ustası, bakırköy boya ustası, bakırköy boya badana ustası, bakırköy badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

bakirkoy-tesisatci

Bakırköy Petek Temizliği

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

bakirkoy-tesisatci

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.