Bakırköy Su Tesisatçısı - Bakırköy Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Bakırköy Su Tesisatçısı

Bakırköy Su Tesisatçısı: Evlerinizde, iş yerlerinizde, yazlığınızda yaşayabileceğiniz lavabo tıkanıklığı, su kaçağı, petek temizleme, fayans döşeme gibi tüm tesisat işleriniz uzman kadromuz ve teknolojik cihazlarla sağlanmaktadır. Mobil Su Tesisatçısı firması olarak Bakırköy ve İstanbul’un tüm ilçelerine özel hizmetler sunmaktayız.

 

Bakırköy Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

Bakırköy tesisatçısı Mobil Su Tesisatçısı evlerinizde, iş yerlerinizde, ofislerinizde meydana gelebilecek su kaçağı probleminde etrafı kirletmemek ve gereksiz masraf çıkartmamak adına geliştirdiği yeni yöntem sayesinde sağı solu gereksiz kırmadan sorunu çözmektedir. Mobil Su Tesisatçısı firmamız yanlış boru sistemi veya eskimiş boruların patlaması sonrası meydana gelen su kaçağında hızlı tespit ve gereksiz kırmalar olmaması için kameralı ve hassas dinleme cihazları kullanmaktadır. Borulardan geçen suyun basıncına göre kullanılan bu iki cihaz ile kaçak en hızlı şekilde tespit edilmektedir. En az masraf ile kaçak sorunlarınızı artık çözüme kavuşturabilirsiniz. Hemen bizi arayabilirsiniz. Telefon numaramız:  0532 656 80 39

 

Bakırköy Tesisatçısı

 

Bakırköy Tıkanıklık Açma

 

Su kaçağında olduğu gibi tıkanıklık sorunu yaşadığınız zamanda Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih ederek az masraf ve gereksiz kırmaların olmadığı yöntem ile tıkanıklık sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Birçok nedenden dolayı kirli sularımızın gittiği borularda tıkanıklık sorunu olabilir. Mobil Su Tesisatçı firmamız oluşan tıkanıklık sorununu en az hasar ile uzman kadromuz ile teknolojik cihazlar kullanarak çözmektedir. Geliştirilen kameralı robotlar sayesinde tıkanmış olan bölge kolay bir şekilde tespit edilmektedir. Daha sonra tespit edilen alan ya elle ya da robot yardımıyla alınmaktadır. Sizlerde basit bir şekilde tıkanıklık sorununuzdan kurtulmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

 

Bakırköy Su Tesisatçısı

 

Bakırköy Petek Temizleme

 

Genellikle evlerde artık ısınmak için odun sobası yerine kaloriferler kullanmaya başlandı. Kullanmakta olduğumuz kaloriferlerde bulunan petekler sayesinde evlerimiz ısınmaktadır. Kaloriferlerde bulunan peteklerin daha iyi verim vermesini sağlamak için yıl içerisinde iki defa olmak üzere temizlenmesi gerekiyor. Sizlerde kaloriferlerinizden ilk gün ki gibi verim almak istiyorsanız petek temizliğini önem vermelisiniz.

Kalorifer peteklerini temizletmek istediğiniz zaman Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih edebilirisiniz. Mobil Su Tesisatçısı olarak petek temizliğinde iç ve dış yüzey olmak üzere iki defa temizlik işlemini uzman ekiplerimiz özel malzemeleriyle yerinde gerçekleştirmektedir. Yapılan petek temizliği işleminden sonra temizlenmemiş haliyle arasındaki farkı çok rahat bir şekilde hissedeceksiniz.

Mobil Su Tesisatçısı firmamız İstanbul’da bulunan tüm ilçelere hizmet vermektedir. Hızlı ve kaliteli tesisat işleri yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken Mobil Su Tesisatçısı firmamızı aramak. Telefon numaramız: 0532 656 80 39