Bahçelievler Su Tesisatçısı - Bahçelievler Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Bahçelievler Su Tesisatçısı

Bahçelievler Su Tesisatçısı: Eski yöntemlerin dışına çıkan gelişen teknolojiyi işlerimizde en iyi şekilde kullanan ve müşteri memnuniyetine her zaman önem veren firmamız Mobil Su Tesisatçısı tüm tesisat sorunlarınızda uzman kadromuzla birlikte sizin yanınızda.

 

Bahçelievler Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

Yaşayabileceğiniz su kaçağı tespiti, tıkanıklık, petek temizleme, fayans döşeme gibi tüm tesisat sorunlarınızda hızlı bir şekilde etrafı kirletmeden masrafsız olarak hizmet veriyoruz. Tıkanıklık sorununda hızlı şekilde tespit ve çözüm için teknolojiyi en iyi şekilde kullanan firmamız bu işlerde kameralı robot kullanmaktadır.

Su kaçağı sorununda da aynı tıkanıklık sorununda olduğu gibi teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak iki farklı cihaz sistemi ile kaçağın olduğu yerin tespiti yapılıp hızlı bir şekilde çözüm sağlıyoruz.

Firmamız yapılacak tüm işlerde müşterilerimize garanti sunmaktadır. Tüm işlerimiz hızlı, sağlam, kaliteli ve garantili yapılmaktadır.

 

Bahçelievler Su Tesisatçısı

 

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

 

Su kaçağı sorunu eskiden yaşanıldığı zaman tüm herkesin canını sıkan tesisat sorunlarından biriydi. Bunun nedeni ise su kaçağının nerede olduğunu bulabilmek için yapılan gereksiz kırmalar ile ortaya çıkan büyük masraf ve kirlenmenin olmasıydı. Şimdi gelişen teknolojiyi en iyi şekilde işlerimizde kullanan firmamız Mobil Su Tesisatçısı ile su kaçağı sorununda geliştirmiş olduğumuz yeni yöntem sayesinde can sıkacak bir durum kalmamıştır. Geliştirilen yeni sistemle birlikte gereksiz kırmalar ve gereksiz etrafı kirletme gibi durumlar ortada kalkmıştır. Borulardan geçen suyun basıncına göre iki farklı cihaz kullanılıyor. Basınçlı suyun geçtiği boruda su kaçağı meydana geldiği zaman tespiti için yüksek hassasiyetli elektronik dinleme cihazları kullanırken, borudan geçen suyun basınçsız olması durumunda gerçekleşen kaçağı tespit etmek için termal kameralar kullanıyoruz. Tüm bu işlemleri uzman ekiplerimiz ile güvenli ve garantili şekilde yapıyoruz.

 

Bahçelievler Tesisatçısı

 

Bahçelievler Tıkanıklık Açma

 

Lavabolar ve evyelerde kirli suyun gitmesini sağlayan boru giderlerinde tıkanıklıklar meydana gelebilmektedir. Bu tıkanıklığın oluşmasının en büyük nedenleri yağ atıklarının giderlere boşaltılması, saç ve kılların lavabo içerisine düşüp gidere gitmesi ve zarar verecek maddelerin lavaboya atılmasıdır. Bu durumda gidecek olan pis suyun borular içerisinde akışı engelleniyor böylece tıkanıklar meydana geliyor.

Mobil Su Tesisatçısı firması olarak kullandığımız kameralı robot sistemi ile tıkanıklığı bulunduğu bölge tespit edilmektedir. Oluşan tıkanıklığın tespit edilmesinden sonra ya robot ile içeriden müdahale ya da dışarıdan müdahale ile tıkanıklık sorunu çözülür. Geliştirdiğimiz bu sistem sayesinde evlerinizde gereksiz kırılmalar olmadan hızlı bir şekilde işler yapılmaktadır.