Avcılar Su Tesisatçısı - Avcılar Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Avcılar Su Tesisatçısı

Avcılar Su Tesisatçısı: Evlerinizde, ofislerinizde yaşayabileceğiniz tüm tesisat işlerinde güvenilir, kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet almak istiyorsanız Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hızlı, garantili ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde hizmet sunmaktayız.

 

Avcılar Su Tesisatçısı

 

Avcılar Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

Tesisat işleri ya bir sorun yaşandığı zaman ya da olmayan bir şeyi taktırmak istediğimiz zaman karşınıza çıkmaktadır. Tesisat konusunda hayatınızı kolaylaştırmak adına yapmakta olduğumuz işlere bakalım.

Avcılar su tesisatı denince akla gelen firmamız Mobil Su Tesisatçısı olarak su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği ve fayans döşeme hizmetlerinde sizlere yardımcı olmaktayız.

 

Avcılar Cihazla Su Kaçağı Tespiti

 

Tesisat sorunlarından yaşamayı istemeyeceğiniz sorun su kaçağıdır. Bu sorunu bulmak ve çözmek eskiden zor ve zahmetli bir iş olsa da teknolojiyi iyi kullanma sayesinde daha basit bir hal aldı. Daha önce su kaçağı bulabilmek adına gerekli gereksiz her yer kırılıyordu. Şimdi ise suyun basınçlı ya da basınçsız olması durumunda kaçağı bulabilmek adına kullanılan cihazlar vardır. Basınçlı su kaçağını bulabilmek için hassas dinleme cihazları kullanılırken, basınçsız su kaçağının olduğu bölgeyi bulabilmek için termal kameralar kullanılmaktadır. Gelişen sistem sayesinde su kaçakları daha az masraf ve gereksiz kılmalar olmadan hızlı bir şekilde çözülmektedir. Mobil Su Tesisatçısı olarak temiz ve hızlı şekilde su kaçağı tespiti sağlıyoruz.

 

Avcılar Tesisatçısı

 

Avcılar Kameralı Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık sorunu herkesin başına gelebilecek tesisat sorunlarından bir diğeridir. Artık gerçekleşen tıkanıkları hızlı ve gereksiz kırıp dökmeler olmadan çözmek adına kameralı robotlar kullanılmaktadır. Yeni geliştirilen bu cihazla tıkanıklığın olduğu bölge tespit edilip kamera sayesinde büyüklüğü öğreniliyor. Daha sonra robot ile çözülebilecek bir tıkanıklık ise robota takılan kolla tıkanıklık gideriliyor. Eğer robotun çözebileceği bir tıkanıklık değilse tespit edilen yer dışarıdan müdahale ile çözülüyor. Tıkanıklık açma hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

 

Avcılar Petek Temizleme

 

Isınmamız için yeni evlerin çoğunda artık kalorifer sistemleri yer almaktadır. Bulunan kaloriferlerden en iyi şekilde verim alabilmek için ise peteklerini yılda iki kere olmak üzere temizletmek önemlidir. Mobil Su Tesisatçısı Avcılar firmamızı tercih ederek petek temizleme işlemlerinizi özel makinelerin kullanıldığı hizmetimiz sayesinde çift yönlü olmak üzere temizletebilirsiniz.

Avcılar su tesisat firmamız Mobil Su Tesisatçısı ile yaşayabileceğiniz her türlü sorun yanında sizlerle. Bir telefon kadar uzağınızdayız. 30 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Su tesisatı denince akla gelen firmamızı 7 gün 24 saat istediğiniz zaman arayarak tercih edebilirsiniz.