ClickCease Ataşehir Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Ataşehir Tesisatçı

atasehir-tesisatci

 

Ataşehir Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Ataşehir ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

atasehir-tesisatci

 

Ataşehir Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca ataşehir tıkanıklık açma, ataşehir tıkalı lavabo açma, ataşehir tıkalı tuvalet açma, ataşehir tıkalı pimaş açma, ataşehir tıkalı kanal açma, ataşehir tıkalı gider açma, ataşehir tıkalı klozet açma, ataşehir tıkalı logar açma, ataşehir tıkalı mutfak açma, ataşehir su kaçağı tespiti, ataşehir su kaçağı bulma, ataşehir su tesisatçısı, ataşehir tesisatçı, ataşehir kalebodur ustası, ataşehir fayans ustası, ataşehir kalebodur döşeme ustası, ataşehir fayans döşeme ustası, ataşehir su tesisatı döşeme, ataşehir tesisat ustası, ataşehir boya ustası, ataşehir boya badana ustası, ataşehir badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

atasehir-tesisatci

 

Ataşehir Petek Temizliği

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.