Ataşehir Su Tesisatçısı - Ataşehir Tesisatçı | 0532 656 8039
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Ataşehir Su Tesisatçısı

Ataşehir Su Tesisatçısı: İstanbul gibi yoğun nüfusa sahip şehirlerde yaşayabileceğiniz tesisat sorunları ya da tesisat bakım, montaj işlerini yaptırmak, sorunu çözmek zor bir durumdur. Zor durumda kalmamınız için İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren Mobil Su Tesisatçısı firmamızı tercih edebilirsiniz.

Uzman ekipler ve tüm tesisat işlerine uygun en iyi kalite de malzemelerle sorunlarınızı en kısa sürede çözüyoruz. Ataşehir tesisatçı konusunda hemen yanındayız. Kullanmış olduğumuz yeni teknolojiye uygun hazırlanmış cihazlar sayesinde daha az masraf ile gereksiz kırma işlemleri ile ortalığı kirletmeden en hızlı şekilde hizmetimizi sunuyoruz. Yapılan tüm işler garantili olarak yapılmaktadır.

 

Ataşehir Su Tesisatçısı – Mobil Su Tesisatçısı

 

Tesisat işinde 30 yıllık tecrübeye, bilgi, birikime sahip olarak hizmet veriyoruz. Kaliteli ve garantili hizmetimiz sayesinde Ataşehir su tesisatçısı denilince akla ilk Mobil Su Tesisatçısı firmamız geliyor. Sizlerde bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 656 8039

Firmamızın bu denli büyümesi ve ilk akla gelen firma olmasının en büyük nedeni yaptığı işlerde müşterilerin üzerinde bırakmış olduğu memnuniyettir.

 

Ataşehir Su Tesisatçısı

 

Ataşehir Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetlerin detayları:

 

Ataşehir Tıkanıklık Açma

 

Mobil Su Tesisatçısı ile eski usul yöntemlere son verilmiştir. Gelişen teknolojiyle birlikte en iyi kaliteye sahip elektronik cihaz olan kameralı robot ile tıkanan yer tespit edilir ve sorunu giderilir. Bir yeri gereksiz kırmaların olmadığı gereksiz kirlenmeye yol açmayan bu yöntem ile tıkanıklığı bulunduğu alan robot kamera sayesinde tespit edilmektedir. Tespit edilen alandaki tıkanıklığın büyüklüğüne göre robota takılan kollar ile temizlenip tıkanan yer açılmaktadır. Eğer tespit edilen alandaki tıkanıklık robot ile çözülebilecek durumda değilse dışarıdan müdahale ile çözülmektedir. Bu sistem sayesinde tıkanıklıklar en hızlı şekilde ve en az kirlilikle birlikte gereksiz kırmalar olmadan gerçekleşir. Tıkanıklık açma işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Ataşehir Su Tesisatçısı

 

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

 

Mobil Su Tesisatçısı tıkanıklık hizmetin de olduğu gibi su kaçağı hizmetinde de teknolojik cihazlar ile hizmet vermektedir. Kullanmış olduğumuz termal kamera ve hassas dinleme cihazları ile bu hizmeti sağlıyoruz. Suyun sahip olduğu basınca göre iki farklı cihaz ile hizmet vermekteyiz. Su kaçağı sorununu en hızlı ve en az masraf olacak şekilde çözüyoruz.

Bu hizmetlerimizin yanında petek temizliği, Kalebodur fayans döşeme işlerinize de yardımcı olmaktayız. 30 yıllık tecrübe, bilgi ve birikime sahip firmamızı tercih edebilirsiniz. Mobil Su Tesisatçısı olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’de tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Telefon numaramız 0532 656 8039.